Zagraniczny obóz HISZPANIA dla młodzieży samolotem – TeensCamp 2023

Cena od:

Sprawdź czy ten obóz zagraniczny jest
dla Twojego dziecka?

Czym jest obóz TeensCamp Hiszpania?

Gotowi na PRZYGODĘ?

Jak będzie wyglądał obóz i program?

5 dni wypoczynku

2 dni zwiedzania

A to nie wszystko...

Sprawdź dostępne terminy

Jak to będzie wyglądało?

Co mówią o Nas rodzice?

Sprawdź opinie rodziców na temat naszych kolonii i obozów. Więcej recenzji w Google.

Anna Babij
2022-06-28
Wspaniale przygotowane kolonie i obozy. Profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem. Polecam!
Joanna Standio
2022-06-26
Świetna zabawa. Syn mega zadowolony. Gorąco polecam!
Karolina Wiesek
2022-06-26
Pierwsza w życiu, Obozowa Przygoda moich dzieci 💞🥰💗🔥❤️ super wspomnienia i przeżycia 👍 polecam 😘
Joanna Fischer
2022-06-26
Cudownie spędzony czas, dzieci nawet nie mają czasu ani ochoty sięgać po telefon. Opiekunowie świetnie przygotowani do pracy z dziećmi, doskonale dogadują się z nimi. Serdecznie polecam
izabela mleczak
2022-06-26
Dzieci z obozu wróciły zadowolone, posłałam tam syna w wieku 13lat i córkę 11lat byli w innych namiotach ale w tej samej grupie obozowej. Nie nudziły się bo nie było na to czasu mnustwo zajęć i atrakcji. Tylko moja córka narzekała że za mało czasu na spanie a ona jest śpiochem. Noce w sierpniu są zimne dzieci trochę narzekały więc lepiej zabrać odzież termiczną do spania lub wygrać termin na lipiec. Polecam w 100% ten obóz dzieci były pod dobrą opieką.
Zuzanna Kassner
2022-06-25
Jeżdżę od kilku dobrych lat na obozy w Podgajach. Świetni ludzie sprawiają, że jest tam niesamowita atmosfera. Najbardziej lubię zajęcia z survivalu i spływy kajakowe. Nie wspominając o całonocnych ogniskach. Takich rzeczy się nie zapomina. Polecam serdecznie
Szymon Kozłowski
2022-06-25
Przede wszystkim duży plus za bezpieczeństwo i profesjonalizm ze strony organizatorów i opiekunów!Codziennie napięty atrakcjami grafik zróżnicowany pod względem wieku obozowiczów w danej grupie (a relację mieliśmy od dwójki uczestników właśnie w różnym wieku). Tyle zajęć, że drugiego dnia dzieci zapomniały o tym, że jest coś takiego jak smartfon 🙂Szczerze polecamy!
Daria T
2022-06-25
Szczerzę polecam! Pełne zaufanie do organizatora i opiekunów, profesjonalna kadra, która sprawuje opieke nad dziećmi zapewniając bezpieczeństwo i troskę. Cały wyjazd profesjonalnie zaplanowany z wieloma atrakcjami, dostosowanymi do wieku dziecka. Kontakt z ogranizatorem perfekcyjny, z każdym pytaniem można skontaktować się i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź.2
Mirek Wołczko
2022-06-25
Nasz syn jeździ z obozowa przygoda od 3 lat , a my prywatnie, ze sloneczną przygodą na wczasy od ponad 5. Nigdy nas nie zawiedli, obsługa miła i udziela zawsze szczegółowo informacji .Syn bardzo lubi obozy aktywne w tym roku leci do Grecji na program zwiedzanie z wypoczynkiem. A wcześniej był 2 razy w Podgajach pod namiotami w lesie . Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy 😀
Bartek Rydellek
2022-06-25

Wiemy jakie troski pojawiły Ci się w głowie...

Odetchnij… 

Jesteś w dobrych rękach !

Kompletny program i wszystkie świadczenia:

3990 zł/os.

Cena nie zawiera jedynie:

Opcjonalnie:

Zaliczka

Stali klienci

Trzech przyjaciół

Dla rodzeństwa

*Przyznajemy tylko jeden najwyższy rabat

Rezerwuj wybrany termin!

Dlaczego nam zaufać?

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Bezpieczeństwo i indywidualne
podejście do każdego dziecka

15 lat doświadczenia
w turystyce

Praca płynąca z pasji
i zamiłowania do podróżowania

Wysoka gwarancja ubezpieczeniowa

Bardzo dobre
ubezpieczenie NNW dzieci

Stały kontakt
z organizatorem

Szybki oraz sprawny 
kontakt telefoniczny i mailowy

Realizacja
Bonu Turystycznego

Realizacja Bonu Turystycznego
nawet w 2 minuty

Autorskie programy z atrakcjami

Gwarancja niezapomnianych
obozowych przeżyć

Jakie ubezpieczenie wybrać na obóz?
Posłuchaj pracownika biura

FAQ

Znajomość języka angielskiego nie jest umiejętnością wymaganą od uczestników TeensCamp. Niewątpliwie jednak każdy zagraniczny wyjazd jest szansą na rozwinięcie porozumiewania się językiem angielskim, a zapewniamy że na naszym obozie Twoje dziecko będzie miało okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w rozmowie.

Wjazd na terytorium Grecji jest możliwy bez żadnych ograniczeń. Nie ma potrzeby okazywania certyfikatu szczepienia lub ozdrowieńca, ani wykonywania testów na COVID-19.

Pierwszego dnia obozu grupa zakwaterowana zostanie w Atenach. Po zwiedzaniu kolejnego dnia cała grupa przejedzie do znanego kurortu nadmorskiego Tolo, gdzie zostanie na wszystkie pozostałe noclegi. Hotel w którym zakwaterowana zostanie grupa to mieszczący się 200m od Morza Egejskiego Hotel Ninemia o standardzie 3*, w klimatyzowanych pokojach z balkonem i widokiem na okolicę. Na terenie znajduje się także basen, który będzie dostępny dla naszej grupy.

Wyżywienie zapewniane jest przez hotel, w którym odbywa się zakwaterowanie. W ofercie kuchnia serwuje naszym obozowiczom trzy posiłki w formie bufetu – śniadanie, lunch i kolację. W przypadku dni, podczas których grupa wyjeżdża zwiedzać, Twoje dziecko dostanie prowiant na drogę.

Poniżej jeszcze więcej szczegółowych informacji, dostępnych aż w 5 działach pytań i porad: