8-dniowa kolonia w górach – obóz ZAKOPANE TatryCamp 2023

Cena od:

Czy ten wyjazd jest w 100%
dla mojego dziecka?

Zakopane

Czym jest obóz
Zakopane TatryCamp 2023?

* To nasza misja! Dzieci otrzymują telefony na 30-45 minut dziennie do komunikacji z rodzicami. Staramy się tak zajmować czas dzieci, aby telefon był zdecydowanie mniej atrakcyjny niż program i rówieśnicze relacje.

Jak będzie wyglądał program
i czy moje dziecko da radę?

Przed południem

Po południu

Wieczorem

Program obozu, zajęcia i wycieczki górskie są dostosowane do wieku, predyspozycji i możliwości dziecka. Wszystkie zajęcia i wycieczki odbywają się w małych grupach pod opieką naszych doświadczonych wychowawców, przewodników, instruktorów oraz kierownika, którzy przez praktycznie całą dobę czuwają nad komfortem i bezpieczeństwem Twojego dziecka.

Zobacz koniecznie nasz TatryCamp 2022

Trasy autokarów i przystanki

Zakopane - trasy autokarów

Trasa 1: Krajenka -> Piła -> Rogoźno -> Poznań -> Leszno -> Wrocław -> Opole -> Katowice -> Kraków -> Zakopane

Trasa 2: Warszawa -> Radom -> Kielce -> Kraków -> Zakopane

Szczegółowe informacje na temat miejsca i godziny zbiórek otrzymają Państwo po zarezerwowaniu mailowo na umowie. Na 3 dni przed rozpoczęciem danego turnusu otrzymają Państwo jeszcze smsem potwierdzenie godzin.

Gotowi na PRZYGODĘ ?

Zarezerwuj wybrany obóz w Villa Kasprowy

Zarezerwuj wybrany obóz U Gruloka

 

Nasze miejca noclegowe

Villa Kasprowy

Pensjonat U Gruloka

Co mówią o Nas rodzice?

Sprawdź opinie rodziców na temat naszych kolonii i obozów. Więcej recenzji w Google.

Anna Babij
2022-06-28
Wspaniale przygotowane kolonie i obozy. Profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem. Polecam!
Joanna Standio
2022-06-26
Świetna zabawa. Syn mega zadowolony. Gorąco polecam!
Karolina Wiesek
2022-06-26
Pierwsza w życiu, Obozowa Przygoda moich dzieci 💞🥰💗🔥❤️ super wspomnienia i przeżycia 👍 polecam 😘
Joanna Fischer
2022-06-26
Cudownie spędzony czas, dzieci nawet nie mają czasu ani ochoty sięgać po telefon. Opiekunowie świetnie przygotowani do pracy z dziećmi, doskonale dogadują się z nimi. Serdecznie polecam
izabela mleczak
2022-06-26
Dzieci z obozu wróciły zadowolone, posłałam tam syna w wieku 13lat i córkę 11lat byli w innych namiotach ale w tej samej grupie obozowej. Nie nudziły się bo nie było na to czasu mnustwo zajęć i atrakcji. Tylko moja córka narzekała że za mało czasu na spanie a ona jest śpiochem. Noce w sierpniu są zimne dzieci trochę narzekały więc lepiej zabrać odzież termiczną do spania lub wygrać termin na lipiec. Polecam w 100% ten obóz dzieci były pod dobrą opieką.
Zuzanna Kassner
2022-06-25
Jeżdżę od kilku dobrych lat na obozy w Podgajach. Świetni ludzie sprawiają, że jest tam niesamowita atmosfera. Najbardziej lubię zajęcia z survivalu i spływy kajakowe. Nie wspominając o całonocnych ogniskach. Takich rzeczy się nie zapomina. Polecam serdecznie
Szymon Kozłowski
2022-06-25
Przede wszystkim duży plus za bezpieczeństwo i profesjonalizm ze strony organizatorów i opiekunów!Codziennie napięty atrakcjami grafik zróżnicowany pod względem wieku obozowiczów w danej grupie (a relację mieliśmy od dwójki uczestników właśnie w różnym wieku). Tyle zajęć, że drugiego dnia dzieci zapomniały o tym, że jest coś takiego jak smartfon 🙂Szczerze polecamy!
Daria T
2022-06-25
Szczerzę polecam! Pełne zaufanie do organizatora i opiekunów, profesjonalna kadra, która sprawuje opieke nad dziećmi zapewniając bezpieczeństwo i troskę. Cały wyjazd profesjonalnie zaplanowany z wieloma atrakcjami, dostosowanymi do wieku dziecka. Kontakt z ogranizatorem perfekcyjny, z każdym pytaniem można skontaktować się i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź.2
Mirek Wołczko
2022-06-25
Nasz syn jeździ z obozowa przygoda od 3 lat , a my prywatnie, ze sloneczną przygodą na wczasy od ponad 5. Nigdy nas nie zawiedli, obsługa miła i udziela zawsze szczegółowo informacji .Syn bardzo lubi obozy aktywne w tym roku leci do Grecji na program zwiedzanie z wypoczynkiem. A wcześniej był 2 razy w Podgajach pod namiotami w lesie . Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy 😀
Bartek Rydellek
2022-06-25

Wiemy jakie troski pojawiły Ci się w głowie...

Możesz być spokojny…

Kompletny program i wszystkie świadczenia:

1850 zł/os.

Cena nie zawiera jedynie:

Zaliczka

Stali klienci

Trzech przyjaciół

Dla rodzeństwa

*Przyznajemy tylko jeden najwyższy rabat

Zarezerwuj wybrany obóz w Villa Kasprowy

Zarezerwuj wybrany obóz U Gruloka

Co Nas wyróżnia?

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Bezpieczeństwo i indywidualne
podejście do każdego dziecka

15 lat doświadczenia
w turystyce

Praca płynąca z pasji
i zamiłowania do podróżowania

Wysoka gwarancja ubezpieczeniowa

Bardzo dobre
ubezpieczenie NNW dzieci

Stały kontakt
z organizatorem

Szybki oraz sprawny 
kontakt telefoniczny i mailowy

Realizacja
Bonu Turystycznego

Realizacja Bonu Turystycznego
nawet w 2 minuty

Autorskie programy z atrakcjami

Gwarancja niezapomnianych
obozowych przeżyć

Jak sprawujemy opiekę?
Posłuchaj właściciela firmy

FAQ

Pierwsze samodzielne wyjazdy to przełomowa chwila zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Pierwsze takie wyjazdy pozytywnie wpływają na rozwój i zaradność dziecka. Codzienne wyzwania i zajęcia sprawiają, że uczestnicy obozu stają się bardziej roztropni i pewni siebie z każdym dniem. Nad zmaganiami i bezpieczeństwem Państwa dzieci czuwają nasi najlepsi wychowawcy, którzy otaczają opieką każdego uczestnika.

  1. Czy moje dziecko da radę w górach? 

Trasy na górskie wędrówki dostosowywane są do wieku i możliwości dzieci. Wycieczka odbywa się pod okiem przewodnika tatrzańskiego, który poznając dzieci i ich predyspozycje dostosowuje tempo do grupy. Nie zapominajmy jednak o tym, że podczas obozu stawiamy na aktywność fizyczną, a górskie wycieczki są idealną formą zajęć dostarczającą dzieciom dużo ruchu łącząc tym samym bezpośrednią interakcję z przyrodą.

Długość podróży uzależniona jest od miejsca wsiadania, którego wybór dokonać Państwo mogą w formularzu rezerwacyjnym. Standardowo wyjazd z pierwszego przystanku na trasie jest rano, przyjazd do Zakopanego na obiadokolację. Zapewniamy, że podczas podróży zapewniona jest odpowiednia liczba postojów, zapewniająca komfort dzieciom. 

Wszystkie nasze obozy odbywają się w ośrodkach wynajętych na wyłączność dla grupy. Stwarza to wielki komfort, dzięki któremu nie mamy żadnych ograniczeń w przeprowadzaniu zajęć oraz realizowaniu punktów programu.

Znaczącym aspektem wyjazdu, tym bardziej jeśli to pierwszy wyjazd Twojego dziecka, jest odpowiednie przygotowanie. Dobrze pamiętać jest o tym, że samodzielna przygoda Twojego syna/córki zaczyna się jeszcze przed wyjazdem – ważnym jest, abyś spakował się razem z nim, aby Twoje dziecko wiedziało, gdzie ma swoje rzeczy. Listę tego, co trzeba zabrać ze sobą na obóz dostaną od nas Państwo bliżej wyjazdu.

Poniżej jeszcze więcej szczegółowych informacji, dostępnych aż w 5 działach pytań i porad: