Rekreacyjna Kolonia w Górach – Tatry Camp 2024

Cena od:

Czy ten wyjazd jest w 100%
dla mojego dziecka?

Czym jest obóz
Tatry Camp 2024?

* To nasza misja! Dzieci otrzymują telefony na 30-45 minut dziennie do komunikacji z rodzicami. Staramy się tak zajmować czas dzieci, aby telefon był zdecydowanie mniej atrakcyjny niż program i rówieśnicze relacje.

Jak będzie wyglądał program
i czy moje dziecko da radę?

Przed południem

Po południu

Wieczorem

Program obozu, zajęcia i wycieczki górskie są dostosowane do wieku, predyspozycji i możliwości dziecka. Wszystkie zajęcia i wycieczki odbywają się w małych grupach pod opieką naszych doświadczonych wychowawców, przewodników, instruktorów oraz kierownika, którzy przez praktycznie całą dobę czuwają nad komfortem i bezpieczeństwem Twojego dziecka.

Zobacz koniecznie nasz Tatry Camp z Zakopanego

Trasy autokarów i przystanki

Trasa 1: Kołobrzeg -> Koszalin -> Szczecinek -> Piła -> Rogoźno -> Poznań -> Kościan -> Leszno -> Wrocław -> Opole -> Ruda Śląska -> Katowice -> Zakopane

Trasa 2: Gdańsk -> Toruń -> Łódź -> Warszawa -> Radom -> Kielce -> Jędrzejów -> Kraków -> Zakopane

Transport autokarem w dwie strony z wybranego miasta przy zaznaczeniu opcji w formularzu rezerwacyjnym. Cena autokaru w przedziale 100-350 zł/os.

Szczegółowe informacje na temat miejsca i godziny zbiórek, znajdują się w treści umowy, którą otrzymają Państwo po dokonaniu rezerwacji. Na 3 dni przed rozpoczęciem danego turnusu otrzymają Państwo smsem dodatkowe potwierdzenie godzin.

Gotowi na PRZYGODĘ ?

Zarezerwuj wybrany termin

 
Jeżeli nie ma dla Twojego dziecka odpowiedniego terminu lub miejsca to koniecznie zajrzyj do linku poniżej.

Nasze miejsce noclegowe
Villa Kasprowy

Obowiązuje dla terminów: 14-21.07.2024;
22-29.07.2024; 30.07-08.08.2024; 09-18.08.2024

Nasze miejsce noclegowe
Olczański Dworek

Obowiązuje dla terminów: 30.06-06.07.2024;
07-13.07.2024

Co mówią o Nas rodzice?

Sprawdź opinie rodziców na temat naszych kolonii i obozów. Więcej recenzji w Google.

2024-02-29
Super!! Polecam z całego serca. Opieka nad dziećmi super! Atrakcje extra!! Polecam!!!
2024-02-18
Córka wróciła z zimowiska zachwycona, buzia jej się nie zamyka. A to chyba najlepsza reklama. Dziecko szczęśliwe, więc rodzic też. Dziękuję wszystkim opiekunom i organizatorom. Do zobaczenia na letniej kolonii.
2024-02-17
syn wrócił bardzo zadowolony . nie miał czasu na nudę .polecam
2024-02-12
Syn wrócił tydzień temu ze swojego pierwszego obozu zimowego. Polecam każdemu z całego serca. Był objęty profesjonalną opieką, która pocieszała go w chwilach słabości (9-cio latek). Nie było czasu na nudę, każda chwila dnia w całości zapełniona. Na pewno wrócimy nie tylko zimą, ale też na letnie wakacje. Doskonały kontakt z biurem/obozem. Rodzice na bieżąco informowani co się dzieje u dzieci + zdjęcia z każdego dnia na serwerze.
2024-02-04
Syn wrócił z obozu zadowolony, bardzo mu się podobało. Świetny kontakt z biurem, rodzice informowani o wszystkim na bieżąco. Z pewnością skorzystamy jeszcze z Obozowej Przygody 😊 Polecam z całego serca 😊
2024-01-28
Syn bardzo zadowolony , polecam
2024-01-21
Córka wczoraj wróciła z obozu w Zakopanem, jest mega zadowolona. Kadra- super, dzieci przez cały czas mieli bardzo ciekawe zajęcia, kontakt z rodzicami- 10++++). Już czekamy na kolejne oferty i wyjazdy, teraz odpoczynek tylko z Obozową przygodą!!! Bardzo polecam 💖
2024-01-21
Super organizacja. Nawet przy kiepskiej pogodzie nie ma problemu z nudą. Polecam!
2024-01-20
pan dominik inglot najlepszy pozdrawiamy jego skuter mega mily i przyjazny pan

Wiemy jakie troski pojawiły Ci się w głowie...

Możesz być spokojny…

Kompletny program i wszystkie świadczenia:

od 1895 zł/os.

Cena nie zawiera jedynie:

Zaliczka

Stali klienci

Trzech przyjaciół

Dla rodzeństwa

*Przyznajemy tylko jeden najwyższy rabat

Zarezerwuj wybrany termin

 
Jeżeli nie ma dla Twojego dziecka odpowiedniego terminu lub miejsca to koniecznie zajrzyj do linku poniżej.

Co Nas wyróżnia?

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Bezpieczeństwo i indywidualne
podejście do każdego dziecka

15+ lat doświadczenia
w turystyce

Praca płynąca z pasji
i zamiłowania do podróżowania

Wysoka gwarancja ubezpieczeniowa

Bardzo dobre
ubezpieczenie NNW dzieci

Stały kontakt
z organizatorem

Szybki oraz sprawny 
kontakt telefoniczny i mailowy

Sprawdzony transport

Komfortowe i bezpieczne warunki podróży

Autorskie programy z atrakcjami

Gwarancja niezapomnianych
obozowych przeżyć

Jak sprawujemy opiekę?
Posłuchaj właściciela firmy

FAQ

Pierwsze samodzielne wyjazdy to przełomowa chwila zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Pierwsze takie wyjazdy pozytywnie wpływają na rozwój i zaradność dziecka. Codzienne wyzwania i zajęcia sprawiają, że uczestnicy obozu stają się bardziej roztropni i pewni siebie z każdym dniem. Nad zmaganiami i bezpieczeństwem Państwa dzieci czuwają nasi najlepsi wychowawcy, którzy otaczają opieką każdego uczestnika.

  1. Czy moje dziecko da radę w górach? 

Trasy na górskie wędrówki dostosowywane są do wieku i możliwości dzieci. Wycieczka odbywa się pod okiem przewodnika tatrzańskiego, który poznając dzieci i ich predyspozycje dostosowuje tempo do grupy. Nie zapominajmy jednak o tym, że podczas obozu stawiamy na aktywność fizyczną, a górskie wycieczki są idealną formą zajęć dostarczającą dzieciom dużo ruchu łącząc tym samym bezpośrednią interakcję z przyrodą.

Długość podróży uzależniona jest od miejsca wsiadania, którego wybór dokonać Państwo mogą w formularzu rezerwacyjnym. Standardowo wyjazd z pierwszego przystanku na trasie jest rano, przyjazd do Zakopanego na obiadokolację. Zapewniamy, że podczas podróży zapewniona jest odpowiednia liczba postojów, zapewniająca komfort dzieciom. 

Wszystkie nasze obozy odbywają się w ośrodkach wynajętych na wyłączność dla grupy. Stwarza to wielki komfort, dzięki któremu nie mamy żadnych ograniczeń w przeprowadzaniu zajęć oraz realizowaniu punktów programu.

Znaczącym aspektem wyjazdu, tym bardziej jeśli to pierwszy wyjazd Twojego dziecka, jest odpowiednie przygotowanie. Dobrze pamiętać jest o tym, że samodzielna przygoda Twojego syna/córki zaczyna się jeszcze przed wyjazdem – ważnym jest, abyś spakował się razem z nim, aby Twoje dziecko wiedziało, gdzie ma swoje rzeczy. Listę tego, co trzeba zabrać ze sobą na obóz dostaną od nas Państwo bliżej wyjazdu.

Poniżej jeszcze więcej szczegółowych informacji, dostępnych aż w 5 działach pytań i porad: