Obóz przygodowy dla dzieci nad jeziorem w Smerzynie – Fun Camp 2024

Cena od:

Czy ten wyjazd jest w 100%
dla mojego dziecka?

Czym jest obóz przygodowy
Fun Camp?

* To nasza misja! Dzieci otrzymują telefony na 30-45 minut dziennie do komunikacji z rodzicami. Staramy się tak zajmować czas dzieci, aby telefon był zdecydowanie mniej atrakcyjny niż program i rówieśnicze relacje.

Jak będzie wyglądał program
i czy moje dziecko da radę?

Przed południem

Po południu

A to nie wszystko...

Program obozu i zajęcia są dostosowane do wieku, predyspozycji i możliwości dziecka. Wszystkie zajęcia i wycieczki odbywają się w małych grupach pod opieką naszych doświadczonych wychowawców, opiekunów, instruktorów oraz kierownika, którzy przez praktycznie całą dobę czuwają nad komfortem i bezpieczeństwem Twojego dziecka.

Zobacz koniecznie nasze obozy
Fun Camp

Wybierz miejsce obozu najbliżej Ciebie

Teren jest przygotowany pod względem bezpieczeństwa i na wypadek zmiany pogody oraz pod nadzorem służb.
Więcej informacji w sekcji FAQ na dole strony.

Zarezerwuj wybrany termin

Jeżeli obóz Fun Camp w Smerzynie jest dla Ciebie za daleko lub nie ma dla Was odpowiedniego terminu to koniecznie zajrzyj do linku poniżej.

Nocleg w namiotach harcerskich

Teren jest przygotowany pod względem bezpieczeństwa i na wypadek zmiany pogody oraz pod nadzorem służb.
Więcej informacji w sekcji FAQ na dole strony.

Co mówią o Nas rodzice?

Sprawdź opinie rodziców na temat naszych kolonii i obozów. Więcej recenzji w Google.

2024-02-29
Super!! Polecam z całego serca. Opieka nad dziećmi super! Atrakcje extra!! Polecam!!!
2024-02-18
Córka wróciła z zimowiska zachwycona, buzia jej się nie zamyka. A to chyba najlepsza reklama. Dziecko szczęśliwe, więc rodzic też. Dziękuję wszystkim opiekunom i organizatorom. Do zobaczenia na letniej kolonii.
2024-02-17
syn wrócił bardzo zadowolony . nie miał czasu na nudę .polecam
2024-02-12
Syn wrócił tydzień temu ze swojego pierwszego obozu zimowego. Polecam każdemu z całego serca. Był objęty profesjonalną opieką, która pocieszała go w chwilach słabości (9-cio latek). Nie było czasu na nudę, każda chwila dnia w całości zapełniona. Na pewno wrócimy nie tylko zimą, ale też na letnie wakacje. Doskonały kontakt z biurem/obozem. Rodzice na bieżąco informowani co się dzieje u dzieci + zdjęcia z każdego dnia na serwerze.
2024-02-04
Syn wrócił z obozu zadowolony, bardzo mu się podobało. Świetny kontakt z biurem, rodzice informowani o wszystkim na bieżąco. Z pewnością skorzystamy jeszcze z Obozowej Przygody 😊 Polecam z całego serca 😊
2024-01-28
Syn bardzo zadowolony , polecam
2024-01-21
Córka wczoraj wróciła z obozu w Zakopanem, jest mega zadowolona. Kadra- super, dzieci przez cały czas mieli bardzo ciekawe zajęcia, kontakt z rodzicami- 10++++). Już czekamy na kolejne oferty i wyjazdy, teraz odpoczynek tylko z Obozową przygodą!!! Bardzo polecam 💖
2024-01-21
Super organizacja. Nawet przy kiepskiej pogodzie nie ma problemu z nudą. Polecam!
2024-01-20
pan dominik inglot najlepszy pozdrawiamy jego skuter mega mily i przyjazny pan

Wiemy jakie troski pojawiły Ci się w głowie...

Możesz być spokojny…

Kompletny program i wszystkie świadczenia:

7 dni - 1895 zł/os.

Cena nie zawiera jedynie:

Opcjonalnie:

Zaliczka

Stali klienci

Trzech przyjaciół

Dla rodzeństwa

*Przyznajemy tylko jeden najwyższy rabat

Zarezerwuj wybrany termin

Jeżeli obóz Fun Camp w Smerzynie jest dla Ciebie za daleko lub nie ma dla Was odpowiedniego terminu to koniecznie zajrzyj do linku poniżej.

Co Nas wyróżnia?

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Bezpieczeństwo i indywidualne
podejście do każdego dziecka

15+ lat doświadczenia
w turystyce

Praca płynąca z pasji
i zamiłowania do podróżowania

Wysoka gwarancja ubezpieczeniowa

Bardzo dobre
ubezpieczenie NNW dzieci

Stały kontakt
z organizatorem

Szybki oraz sprawny 
kontakt telefoniczny i mailowy

Sprawdzony transport

Komfortowe i bezpieczne warunki podróży

Autorskie programy z atrakcjami

Gwarancja niezapomnianych
obozowych przeżyć

Jak sprawujemy opiekę?
Posłuchaj właściciela firmy

FAQ

Obozowa Przygoda to specjalistyczny dział Grupy Słoneczna Przygoda. Od 2007 roku Biuro Podróży Słoneczna Przygoda zajmuje się organizacją kolonii, wyjazdów grupowych, a następnie szkoleń i konferencji. Posiadamy stosowny wpis do rejestru organizatorów turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego, a nasi pracownicy to specjaliści w swojej branży z wieloletnim doświadczeniem 😊

Za kontrolowanie programu obozu jest odpowiedzialny kierownik obozu, realizacja programu w zależności od tematyki, będzie realizowana przez wychowawców lub przez doświadczonych instruktorów z danej dziedziny. Opiekę nad dziećmi sprawują całodobowo wykwalifikowani wychowawcy. 

Uczestnicy zakwaterowani są w 5-6 osobowych namiotach harcerskich z podziałem na płeć (chłopcy osobno, dziewczynki osobno). Jedna drużyna to przeważnie maks. 3 namioty, które stoją obok siebie, tak aby drużynowy miał je pod baczną opieką. Namioty wyposażone są w łóżka polowe, półki oraz drewniane podłogi. Namioty rozstawione są na specjalnie do tego przygotowanych oświetlonych podobozach, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Jeśli Pańskie dziecko chce być w namiocie ze swoim kolegą lub koleżanką, prosimy o zgłoszenie takiej informacji już w formularzu rezerwacyjnym.

Na terenie obozu znajduje się specjalnie przygotowane bezpieczne miejsce podczas burzy. Taką funkcję pełni zadaszona, murowana i uziemiona stołówka. Dookoła tego miejsca jest bezpieczna odległość od drzew. Bezpośrednio do stołówki prowadzi droga przeciwpożarowa. Dodatkowo Stanica Harcerska jako profesjonalna Placówka Wypoczynku Dzieci i Młodzieży wpisana do stosownych rejestrów podlega obowiązkowi posiadania stałej niezakłóconej łączności z systemem ostrzegania, a także codziennego raportowania obozu do jednostki Państwowej Straży Pożarnej. Jednym z pierwszych regulaminów, które poznają dzieci to regulamin przeciwpożarowy oraz zasady ewakuacji. Minimum 3 razy podczas obozu dzieci w ramach ćwiczeń przechodzą próbny alarm i całą procedurę szybkiej ewakuacji.

Na szczęście nigdy nie pada cały tydzień. Nie ma też złej pogody, a zdarzają się złe ubrania czy buty… dlatego w rozpisce “co spakować” opisujemy dokładnie jaki ekwipunek przygotować dla komfortu Twojego dziecka. Poza tym uczestnicy są zakwaterowani w dużych harcerskich namiotach, zajęcia w formie warsztatów realizujemy także w dużej zadaszonej stołówce, spełniającej rolę świetlicy, a dodatkowo zostaje przygotowanych kilka punktów z zadaszeniem na terenie obozu tak, aby dzieci mogły korzystać z zajęć/warsztatów w czasie „niepogody” z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Dzieci z nami nigdy się nie nudzą.

Poniżej jeszcze więcej szczegółowych informacji, dostępnych aż w 5 działach pytań i porad: