Kolonie dla dzieci w górach, sprawdź jakie atrakcje czekają na Twoje dziecko z Obozową Przygodą

Wybierając kolonie dla dzieci w górach, rodzice mogą być pewni, że zapewniają swojemu dziecku moc atrakcji. Polskie góry oferują wiele ciekawych miejsc, które z pewnością odwiedzimy podczas wyjazdu.

Kultowe atrakcje

Polska część Tatr oferuje szereg wyjątkowych atrakcji. Podczas kolonii dla dzieci staramy się wykorzystać pełen potencjał okolicy i przygotować bogaty program wyjazdu.

Kolonie dla dzieci w górach nie mogą się odbyć bez górskich wypraw – zwiedzamy okolice i kultowe miejsca jak Krupówki – gdzie można zakupić zakopiańskie pamiątki czy Gubałówkę. Ze szczytu (ponad 1100 m n.p.m.) można podziwiać piękną panoramę nie tylko Zakopanego i Tatr, ale także innych pasm górskich: Pienin czy Beskidu Żywieckiego. Przy korzystnej pogodzie można zobaczyć również słowackie pasma górskie.

W okresie zimowym korzystamy także z rozwiniętej infrastruktury narciarskiej – zajęcia na stoku są dostosowane do umiejętności dzieci i prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia na nartach odbywają się w dwóch grupach: doskonalących jazdę lub początkujących, którzy dopiero rozpoczynają przygodę narciarską. Podczas zajęć na stoku poza instruktorem jest obecny również opiekun-animator, który czuwa nad dziećmi, które mają przerwę w zajęciach. Ponadto dzieci mogą liczyć na ciepłą herbatę na stoku, aby ogrzać się po intensywnym czasie spędzonym na świeżym powietrzu.

Zima w górach to nie tylko piękne ośnieżone krajobrazy, ale także okazja do skorzystania z wyjątkowych atrakcji. W programie kolonii dla dzieci w górach są m.in. kuligi zakończone ogniskiem z klimatycznym górskim widokiem czy nauka bądź doskonalenie jazdy na łyżwach na sprawdzonych lodowiskach.

Niezapomniane kolonie dla dzieci w górach

Będąc w Zakopanem, podczas kolonii odwiedzimy z dziećmi skocznię narciarską. Większość uczestników kolonii może kojarzyć to miejsce z telewizji, a Wielka Krokiew z bliska robi naprawdę duże wrażenie.

Kolonie dla dzieci w górach to doskonała okazja do poznania wyjątkowej kultury góralskiej. Dlatego podczas wyjazdów organizujemy warsztaty robienia oscypków i poznawania podstaw gwary góralskiej. Codzienne menu w ośrodkach wypoczynkowych również opiera się na elementach góralskiej kuchni.

Podczas kolonii mamy także zaplanowaną ciekawą rozrywkę dla dzieci. Nieopodal Zakopanego znajduje się największy kompleks termalny w Polsce – Termy Chochołowskie. Miejsce to oferuje wiele niespotykanych atrakcji dla dzieci: rwącą rzekę, sztuczną falę, gejzery, a także dwie zjeżdżalnie pontonowe i jedną zjeżdżalnię z zapadnią.

Stawiamy na integrację!

Kolonie dla dzieci w górach to doskonała okazja do integracji rówieśników. Jako organizatorzy z wieloletnim doświadczeniem na nasze wyjazdy wybieramy zaangażowaną kadrę, która dba o szereg atrakcji dla dzieci w ośrodku wypoczynkowym.

Mając na wyłączność wynajęte ośrodki wypoczynkowe, mamy pełną swobodę w organizacji licznych zajęć dodatkowych podczas kolonii dla dzieci w górach. W planie dania uwzględniamy czas na wspólne zajęcia rozwijające umiejętności pracy w grupie – organizujemy zawody, gramy w planszówki i inne gry zespołowe. Wieczorami organizujemy dyskoteki, podczas których można potańczyć i pobawić się z rówieśnikami oraz opiekunami.

Staramy się, aby program wyjazdów organizowanych przez Obozową Przygodę był naprawdę bogaty. Dzięki temu dzieci nie mają czasu na nudę. Zależy nam, aby wszystkie zajęcia były dla dzieci atrakcyjne – wówczas nie mają czasu na spędzanie czasu z telefonem. Dążymy do tego, aby podczas naszych kolonii telefon był jedynie narzędziem do kontaktu z rodzicami, a nie sposobem na rozrywkę.

Chcesz zafundować swojemu dziecku niezapomnianą górską przygodę? Sprawdź ofertę kolonii dla dzieci w górach.