Nauka i zabawa na wakacyjnych obozach w Hiszpanii

Błękitne niebo, szum morskich fal i gwarancja słonecznej pogody. Dobiegające zewsząd radosne „¡hola!” i stoły uginające się od lokalnych pyszności. Hiszpania to doskonały kierunek wakacyjnych wypraw. Musiał więc znaleźć się w naszej ofercie obozów młodzieżowych za granicą. Jak łączymy naukę i zabawę na wakacjach w gorącej Hiszpanii i dlaczego warto zapisać swoje dziecko na taki wyjazd?

Obozy młodzieżowe za granicą – dla kogo?

Obóz młodzieżowy za granicą to świetna rozrywka dla znudzonych szkołą uczniów. Wakacyjne plany nastolatków warto więc wypełnić wyjazdem. Wielu rodziców może obawiać się jednak, czy tak daleka wyprawa to dobry pomysł dla młodego podróżnika. Odległość z pewnością bardziej przeraża rodziców niż uczestników obozów młodzieżowych za granicą. My zapewniamy, że organizowane przez nas wyjazdy są w pełni bezpieczne i zaplanowane tak, by wcześniejszy powrót do domu nikomu nie przeszedł nawet przez myśl. Obozy młodzieżowe za granicą dedykowane są grupie wiekowej 11-17 lat. W tym wieku rozstanie z rodzicami na kilka dni to szansa na przygodę. Warto więc pozwolić swoim pociechom na odrobinę szaleństwa. Wyjazdy przygotowywane są przez kadrę z 15-letnim doświadczeniem na rynku turystycznym, która pilnuje swoich podopiecznych od spotkania na lotnisku przed wylotem, aż do odebrania bagaży po powrotnym lądowaniu. Wiemy też, że obóz młodzieżowy za granicą to wyprawa w nieznane, dlatego do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, by dawać poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Co czeka uczestników wyjazdu do Hiszpanii?

W naszej ofercie obozów młodzieżowych za granicą znaleźć można propozycję wyjazdu do Hiszpanii. Ta kraina słońca uwielbiana jest przez nastolatków – wszak kojarzy się przede wszystkim z beztroską. Dokładamy jednak starań, by uczestnicy naszych obozów młodzieżowych za granicą zapamiętali z nich coś więcej niż samą dobrą zabawę. W programie znalazły się więc nie tylko kąpiele w morzu i integracja z rówieśnikami, ale i zwiedzanie. Podczas pobytu w na słynnym wybrzeżu Costa Brava 5 dni przeznaczonych jest na odpoczynek i relaks, a 2 dni na poznawanie nowych miejsc i zabytków. Podczas hiszpańskiego obozu młodzieżowego za granicą nastolatki zwiedzać będą Barcelonę. W programie wycieczki znajdą się takie miejsca jak Sagrada Familia, Park Guell czy La Rambla. Dla miłośników sportu zaplanowano wizytę na stadionie Camp Nou. To tylko kilka punktów przewidzianych dla uczestników obozów młodzieżowych za granicą. Pełną listę znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Hiszpania – czym jeszcze zaczaruje podczas obozów młodzieżowych za granicą?

Chyba każdy, kto choć raz miał okazję odwiedzić Hiszpanię przyzna, że to kraj, którego się nie zapomina. My robimy wszystko, by uczestnicy obozu młodzieżowego za granicą zapamiętali nie tylko miejsce, ale i doskonałą atmosferę podczas wyjazdu. Chcemy uczyć ich, jak cieszyć się z pobytu w nowym miejscu. Doświadczać kultury i tradycji, poznawać smaki. Staramy się, by wyjazd na obóz młodzieżowy za granicą nie był dla nich tylko zmianą otoczenia. Pokazujemy możliwości, jakie daje pobyt wśród mieszkańców innego państwa. Zachęcamy do rozwijania umiejętności językowych – mówienia po hiszpańsku i angielsku.

Hotelowa restauracja, która serwować będzie codziennie trzy posiłki, przygotuje lokalne specjały, takie jak paella czy owoce morza. Choć smaki świata stają się dziś coraz bardziej dostępne, miejscowe potrawy nigdzie nie smakują tak, jak w kraju pochodzenia, ugotowane przez regionalnych szefów kuchni. Chcemy dać uczestnikom obozów młodzieżowych za granicą możliwość pozwania tego, czego nie spotkają w ojczyźnie.

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka na obóz młodzieżowy za granicą, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Oprócz wyprawy do Hiszpanii posiadamy także inne zagraniczne propozycje wyjazdowe. Niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w podjęciu decyzji.