Obozy młodzieżowe 2023 za granicą – nauka i zabawa na wakacjach w Grecji

Ser feta i oliwki. Białe domy z niebieskimi dachami i Zorba w głośnikach. Jednym słowem – wakacje w Grecji. Niepowtarzalny klimat tego kraju warto poznawać od najmłodszych lat. Dlatego też w ofercie obozów młodzieżowych 2023 za granicą pojawił się również i ten kierunek. Czym urzeka Grecja?

Obozy młodzieżowe 2023 za granicą – dlaczego warto wybrać Grecję?

Wśród naszej oferty obozów młodzieżowych 2023 za granicą znalazła się Grecja. To od kilku lat bardzo popularny kierunek wakacyjny. Niewątpliwym tego powodem jest odległość od Polski – to zaledwie 2-3 godziny lotu, w zależności od miejsca docelowego. Poza tym Polacy zakochali się w greckiej kulturze, usposobieniu mieszkańców i lokalnej kuchni. Nie bez przyczyny miejsce to uwielbiają również nastolatkowie, dlatego też postanowiliśmy obrać Grecję za jeden z kierunków naszych obozów młodzieżowych 2023 za granicą, Podczas wyjazdu dwa dni przeznaczone będą na zwiedzanie, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć Ateny, spróbować miejscowych przysmaków i poznać podstawy języka greckiego. A to nie wszystko. Wiemy, że w czasie obozów młodzieżowych za granicą uczestnicy chcą poczuć odrobinę luzu, dlatego też aż pięć dni przeznaczamy na wypoczynek w hotelu z basenem. To świetna okazja do zawierania nowych znajomości i zacieśniania więzi. Obozy młodzieżowe 2023 za granicą są dobrą alternatywą dla rodziców, którzy chcą, by ich dzieci zwiedzały świat, a niekoniecznie są w stanie pokazać go im osobiście. Może zatem czas na Grecję?

Moje wielkie greckie wakacje – jak łączymy zabawę z nauką?

Grecja to słoneczny kraj, wizyta w którym zapada w pamięć na całe życie. Tym bardziej spodziewać się można, że zrobi wrażenie na nastolatkach. Organizując nasze obozy młodzieżowe 2023 za granicą mamy na uwadze, że adresujemy je do niezwykle wymagającej grupy. Plan wyjazdu przygotowujemy więc tak, by nie zawieść oczekiwań uczestników. Jednocześnie chcemy, by rodzice, którzy oddają w nasze ręce swoje pociechy, mieli pewność, że obóz młodzieżowy za granicą nie będzie tylko rekreacją, ale i nauką. Dlatego też w programie znalazły się takie punkty jak:

  • zwiedzanie Aten,
  • wycieczka na Peloponez,
  • przejazd nad Kanałem Korynckim,
  • odwiedziny w Nafplio.

Zwiedzanie odbywa się w towarzystwie polskojęzycznego przewodnika. Dla nastolatków niewątpliwie ważny jest czas spędzony z rówieśnikami. Podczas obozów młodzieżowych 2023 za granicą stawiamy na relacje. Kąpiele w morzu, dyskoteka nad basenem, liczne gry integracyjne – to wszystko z pewnością przypadnie im do gustu. Wyjazd do Grecji to także liczne warsztaty – teatralia, nauka greckiego, gotowanie lokalnych przysmaków z szefem hotelowej kuchni. W ten sposób chcemy pokazywać uczestnikom obozów młodzieżowych za granicą, że w czasie wakacji warto poznać to, czego nie doświadczą w swoim kraju. W końcu zwiedzania też trzeba się nauczyć!

Obozy młodzieżowe 2023 za granicą – z troską o bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo uczestników naszych obozów młodzieżowych za granicą. Ta kwestia to także niezwykle ważny punkt na liście pytań rodziców, którzy chcą zapisać swoje dziecko na wyjazd. Dokładamy zatem wszelkich starań, by nie zawieść zaufania. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę,zapewniamy opiekę kierownika, wychowawców i pilota. Na obozach młodzieżowych 2023 za granicą wszyscy uczestnicy są objęci ubezpieczeniem NNW i KL. Nocleg odbywa się w 3* hotelu z klimatyzowanymi pokojami. Podczas pobytu rodzice otrzymują fotorelację z obozu młodzieżowego za granicą, dzięki czemu mogą zobaczyć, jak radzi sobie ich dziecko. Każdego dnia przeznaczamy też 30-45 minut na telefon do domu. Dzięki temu zarówno opiekunowie, jak i nastolatki nie odczuwają rozłąki. Poza tym czasem staramy się, by obozy młodzieżowe 2023 za granicą były szansą na cyfrowy detoks i przypominały, że czas bez telefonu może być szansą na ciekawe doświadczenia.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą wyjazdów, zarówno zagranicznych, jak i w Polsce, serdecznie zapraszamy do kontaktu.