Kolonie i obozy tematyczne

Dobrze trafiłeś! Nasze obozy tematyczne to:

Dostępne kolonie i obozy tematyczne

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Jakie aktywności proponujemyna obozie survivalowym?

Każdy dzień na naszym obozie survivalowym to mnóstwo atrakcji. Stawiamy przede wszystkim na aktywne spędzanie czasu. Dlatego też uczestnicy wyjazdu na pewno nie będą się nudzić. Wśród propozycji codziennych zajęć znaleźć można:

Wśród propozycji spędzania czasu na obozie survivalowym znaleźć można również posługiwanie się obozowymi narzędziami, tworzenie własnego filtra wody czy nauka rozpalania ognia.

Obóz survivalowy nie jest jednak tylko zaproszeniem do typowo leśnych aktywności. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że warto sięgnąć także po stare, sprawdzone zajęcia. Dlatego też po zmroku organizujemy dla uczestników kino pod gwiazdami, nocne dyskoteki czy ogniska przy dźwiękach gitary i śpiewie piosenek turystycznych. Chcemy, by obóz survivalowy przywodził na myśl dzieci same dobre wspomnienia.

Obóz survivalowyco oznacza w praktyce?

Na myśl o obozie survivalowym wielu rodziców może mieć przed oczami widok czołgających się w błocie dzieci, zmęczonych i realnie walczących o przetrwanie. Nic bardziej mylnego. Atrakcje, które przygotowaliśmy na nasze obozy survivalowe mają w sobie wprawdzie odrobinę szaleństwa i nie należą do repertuaru codziennych rozrywek nastolatków. Nie bez znaczenia jest tu lokalizacja – obozy survivalowe odbywają się w lesie, pod namiotami. Czy oznacza to jednak spanie między drzewami w nieoświetlonej dziczy? Na pewno nie. Dbamy o to, by uczestnicy wyjazdów byli nie tylko zadowoleni z turnusu, ale – przede wszystkim – bezpieczni. Obóz survivalowy odbywa się więc w ośrodkach w Podgajach lub Kuźnicy, pod solidnymi, kilkuosobowymi namiotami, rozbitymi w oświetlonym miejscu. Do każdego z nich przypisany jest opiekun, a uczestnicy są dobierani do namiotów pod względem wieku i z podziałem na płeć. Wszelkie atrakcje z pogranicza survivalu odbywają się pod czujnym okiem instruktorów, a nad zdrowiem uczestników przez cały czas obozu czuwa także pielęgniarka. Obóz survivalowy to zatem w pełni bezpieczny wyjazd na 8 dni niezapomnianej przygody.

Obóz survivalowy w Podgajach i Kuźnicy co czeka uczestników?

Obóz survivalowy z Obozową Przygodą to czas wypełniony aktywnościami. Jest dedykowany dzieciom w wieku od 8 do 16 lat, a wszelkie zajęcia dostosowywane są indywidualnie do możliwości i preferencji uczestników. Jak wskazuje nazwa, duża część zajęć podczas wyprawy dotyczy survivalu. W programie przewidziano pionierkę obozową, budowanie schronień i baz, gry na orientację czy nocne podchody. Jak na obóz survivalowy przystało, zaplanowano też tor przeszkód sprawdzający fizyczną sprawność uczestników i szybkość podejmowania decyzji. Każdy rodzic, który choć raz przeżył w swoim dzieciństwie bitwę o flagę czy poszukiwanie skarbów, wie, jakie emocje towarzyszą tym rozrywkom. Nie zapominamy jednak, jak ważny jest komfort, nawet w czasie wakacji pod namiotem. Podczas naszego obozu survivalowego kuchnia serwuje każdego dnia 4 posiłki, które przygotowywane i jedzone są w murowanym budynku. Murowane są też toalety i sanitariaty. Co ważne, zwłaszcza dla rodziców, którzy zastanawiają się nad zapisaniem dziecka na obóz survivalowy, teren jest przystosowany do nagłych zmian warunków pogodowych. Pozostaje też pod nadzorem służb.

Dlaczego warto wybrać się na obóz survivalowy z Obozową Przygodą?

Obóz survivalowy jest z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Dbamy jednak o to, by rodzice zapisujący swoje pociechy na nasz wyjazd, czuli się w pełni komfortowo. Jako firma z 15-letnim doświadczeniem w turystyce wiemy, jak zorganizować bezpieczny wypoczynek, który zachwyci dzieci. Podczas obozu survivalowego zapewniamy pełne zaplecze sanitarne i gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców oraz pielęgniarki. Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów objęci są ubezpieczeniem NNW. Dla stęsknionych rodziców przygotowujemy fotorelację, dzięki której mogą zobaczyć, jak wygląda zabawa na naszym obozie survivalowym i upewnić się, że ich dzieci dobrze się mają. Jesteśmy elastyczni w kwestii zapisów – formalności możemy dopełnić mailowo, telefonicznie lub poprzez Messengera, a harmonogram wpłat dostosowujemy do preferencji klientów. Przed wyjazdem prześlemy poradniki dotyczące pakowania niezbędnego bagażu i przygotowania dziecka do udziału w obozie survivalowym. Od pierwszej rozmowy aż do zakończenia turnusu towarzyszymy duetowi rodzic-dziecko w tej niepowtarzalnej przygodzie!

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka na obóz survivalowy serdecznie zachęcamy do kontaktu.