Obozy zimowe 2023 – jak zapewnić dziecku wyjątkowy czas?

Kolonie zimowe to doskonały pomysł na zapewnienie dziecku ciekawych rozrywek podczas ferii. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, planując dziecku czas w okresie przerwy zimowej.

Kolonie zimowe 2023 pełne atrakcji

Nie pozwól, aby dziecko nudziło się podczas ferii zimowych – postaw na kolonie zimowe, które zapewnią mu szereg wyjątkowych atrakcji. Aby dobrze przygotować się do wyjazdu, warto z odpowiednim wyprzedzeniem zapoznać się z programem i ofertą. Pozwoli to wybrać najlepszą kolonię zimową 2023 i odpowiednio zaplanować budżet.

Kolonie zimowe 2023 organizowane przez Obozową Przygodę mają bogaty program wyjazdu, który zapewni dziecku świetną rozrywkę i niezapomniane przygody. Przygotowując autorski plan pobytu, dbamy o rozwój umiejętności społecznych uczestników. Chcemy, aby kolonie zimowe 2023 były doskonałą okazją do zacieśniania więzi między rówieśnikami, dlatego podczas wyjazdu nie zabraknie w planie dnia wspólnych gier planszowych, dyskotek czy zawodów sportowych.

Podczas kolonii zimowych stawiamy na aktywny wypoczynek w stolicy Tatr – Zakopanem. Do dyspozycji uczestników jest klimatyczny ośrodek położony w górach i pobliska infrastruktura narciarska. W programie kolonii zimowych są narciarskie bądź snowboardowe zajęcia z profesjonalnym instruktorem. Dzieci podzielone są na grupy w zależności od posiadanych umiejętności – na zajęcia dla doskonalących jazdę bądź dla początkujących.

Poza zajęciami na stoku podczas kolonii zimowych korzystamy z górskich atrakcji. W planie kolonii jest m.in. kulig, który zakończony zostanie ogniskiem z widokiem na szczyty górskie czy lodowisko. Zabierzemy uczestników również do nowoczesnego kompleksu basenów termalnych (Term Chochołowskich), gdzie z pewnością Twoje dziecko nie będzie mogło narzekać nudę – największy tego typu obiekt w Polsce zapewni mnóstwo wrażeń.

Będąc w stolicy Tatr, nie można zapomnieć o głównych atrakcjach tego miejsca. W ramach kolonii zimowych 2023 zorganizujemy wędrówki górskie i odwiedziny najbardziej znanych miejsc w Zakopanem: Krupówek – gdzie będzie można zakupić pamiątki z wyjazdu czy Gubałówki – ze szczytu będzie można podziwiać niezwykła panoramę Tatr i okolicznych górskich pasm. Ciekawym punktem programu jest również zwiedzanie skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, z pewnością nie raz dziecko widziało ten obiekt w telewizji – zobaczenie go na żywo robi naprawdę niesamowite wrażenie!

Na co zwrócić uwagę przed złożeniem rezerwacji?

Zanim zarezerwujesz kolonie zimowe 2023, warto sprawdzić organizatora wyjazdów. Da Ci to pewność, że Twoje dziecko podczas kolonii będzie dobrze zaopiekowane i będzie czuło się bezpiecznie. Dla rodziców to cenne informacje, które pozwolą mu czuć się spokojnie, gdy jego dziecko będzie poza domem.

Kupując kolonie zimowe 2023 w Obozowej Przygodzie, masz pewność, że korzystasz z usług profesjonalnego organizatora turystyki. Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Kolonie zimowe 2023 zgłaszane są do kuratorium oświaty w Pile, dlatego też każdy wyjazd posiada specjalny numer wpisu, który wydany jest na podstawie spełnienia wymogów kuratorium (są to m.in. spis kadry oraz ich uprawnień, zaświadczenia służb z miejsca noclegowego oraz szczegółowy program kolonii dla dzieci). Obozowa Przygoda posiada własną gwarancję ubezpieczeniową, a uczestnicy kolonii zimowych 2023 mają zapewnione ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Istotne podczas kolonii zimowych jest również bezpieczeństwo. Obozowa Przygoda dba o to, by na kolonie zimowe 2023 wyjeżdżała profesjonalna kadra, która ma wieloletnie doświadczenie w opiece i edukacji dzieci. Na naszych koloniach zimowych obecna jest również pielęgniarka, która czuwa nad dobrym samopoczuciem uczestników, a w razie konieczności zadba o prawidłowe dawkowanie leków, które dziecko przyjmuje na stałe. Na koloniach zimowych zajęcia sportowe czy na stoku odbywają się pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów, którzy posiadają stosowne uprawnienia do prowadzenia zajęć z dziećmi.

Na kolonie zimowe 2023 zawsze zabieramy sprawdzonych przewoźników. Busy i autokary, którymi podróżujemy na miejsce wypoczynku, są sprawdzane regularnie przez odpowiednie organy. Ośrodki wypoczynkowe są przez nas weryfikowane i sprawdzane pod względem bezpieczeństwa, czystości oraz spełnienia wszelkich wymogów Sanepidu.

Zależy nam, aby Twoje dziecko podczas kolonii zimowych 2023 czuło się zadowolone i bezpieczne. Liczymy, że bogaty program atrakcji sprawi, że dzieci na koloniach nie będą zainteresowane spędzaniem czasu z telefonem w ręku – dążymy do tego, aby narzędzia elektroniczne służyły jedynie do kontaktu z rodzicami.

Sprawdź kolonie zimowe 2023 oferowane przez Obozową Przygodę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.