Kolonie dla dzieci

Trafiłeś idealnie! Nasze obozy to:

Dostępne obozy

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Kolonie dla dzieci z Obozową Przygodą nauka i dobra zabawa

Kolonie dla dzieci organizowane przez Obozową Przygodę nie tylko wzmacniają zdolności socjalizacyjne Twojej pociechy, lecz także pozwalają nabrać nowych umiejętności. Wyjazdy z naszej oferty łączą bowiem rekreację z nauką. W zależności od wybranego wariantu, na koloniach organizowane są zajęcia edukacyjne i warsztaty z zakresu nauki języków obcych, kształcenia zdolności artystycznych czy pracy nad rozwojem fizycznym, prowadzone pod okiem specjalistów. W programie kolonii dla dzieci przewidujemy między innymi:

Czy moje dziecko poradzi sobie na kolonii?

Samodzielny wyjazd jest dużym przeżyciem dla dziecka. Czasem wiąże się ono także ze stresem, co jest całkowicie naturalne – zwłaszcza, jeśli dotychczas maluch był wyłącznie pod opieką rodziców lub bliskiej rodziny. Nie musisz jednak obawiać się, że Twoje dziecko zostanie pozostawione bez wsparcia i pomocy. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników Obozowej Przygody doskonale wie, jak wyciszyć niepokój malucha i pomóc mu pokonać trudne momenty. Program wszystkich organizowanych przez nas kolonii dla dzieci i obozów jest szczegółowo opisany, co z kolei pomoże uspokoić i rozwiać Twoje wątpliwości.

Piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu i realizowaniu wyjazdów dla dzieci pozwala nam na stworzenie atrakcyjnego planu dla szerokiego przedziału wiekowego. Aktywności i zabawy w programie kolonii dla dzieci są sprawdzone i dobrze przemyślane. Uczestnikom naszych wyjazdów gwarantujemy nie tylko doskonałą przygodę i niezapomniane przeżycia, lecz także bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę. W naszych koloniach dla dzieci mogą brać udział już siedmiolatki! Plan zajęć i zabaw jest opracowany w taki sposób, by zarówno maluchy, jak i starsze dzieci świetnie się bawiły. Poziom trudności i zaangażowania w poszczególne zadania jest dopasowany do różnych grup wiekowych. Dzięki temu żadne dziecko nie jest pominięte i ma przestrzeń do tego, by się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w indywidualnym tempie.

Kolonie dla dzieci z perspektywy uczestników

W zależności od tego, gdzie odbywa się kolonia i jakie aktywności są przewidziane na czas wyjazdu, zmieniają się warunki noclegu. Wybierane przez nas pensjonaty i ośrodki wczasowe spełniają wysokie standardy i zapewniają komfort pobytu. Charakterystyka kolonii wymaga jednak pewnych rozwiązań, które odróżniają ją od innych form wypoczynku. Oferujemy noclegi zarówno w hotelach, pensjonatach i domkach, a także niezapomniane i ekscytujące noce pod namiotem. W zależności od wieku i poziomu samodzielności dziecka, odpowiedni będzie inny wariant. Ośrodki, w których odbywają się kolonie są bezpieczne i przystosowane do obecności dzieci.

Poza zabawami i zajęciami edukacyjnymi, kolonie dla dzieci z Obozową Przygodą to także detoks od smartfona! Naszą misją jest zapewnienie młodym osobom tak świetnie zorganizowanego czasu, by zapomniały o elektronice. Telefony są udostępniane na krótki czas do codziennego kontaktu z rodzicami.

Nasza oferta kolonii dla dzieci

Obozowa Przygoda to marka specjalizująca się w organizacji kolonii dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy odpowiednie dla dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 17 lat. W czasie kolonii dla dzieci, Twoje pociechy będą mogły rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności, szkolić swoje zdolności komunikacyjne i uczyć się współpracy z rówieśnikami.

Podczas kolonii dla dzieci zapewniamy moc atrakcji i zajęcia z różnych dziedzin. W programie kolonii artystycznych przewidziane są zajęcia taneczne, talent show dla osób świetnie czujących się na scenie, a także obozowy pokaz mody. W planie zajęć nie zabraknie także warsztatów aktorskich i ćwiczeń scenicznych oraz dubbingowych prowadzonych przez profesjonalistę z branży.

Kolonie letnie w górach to z kolei program dla aktywnych dzieci, które nie lubią siedzieć w miejscu. Bliski kontakt z naturą i tatrzańskim krajobrazem jest dużą atrakcją w każdym wieku, dlatego nikt nie będzie się nudził. Na koloniach dla dzieci prowadzimy gry i zabawy sportowe, piesze wycieczki, a nawet elementy obozów survivalowych. Takie wakacje to niezapomniana przygoda dla Twojego dziecka! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kolonii dla dzieci.

Dlaczego wartowysłać dziecko na kolonie?

Podczas wyjazdów bez rodziców dzieci uczą się samodzielności i niezależności. Kolonie dla dzieci to okazja do tego, by dać im nieco wolności i przestrzeni na odkrywanie siebie w gronie równolatków. Nawiązywanie relacji i przyjaźni z ludźmi jest cenną umiejętnością, którą warto rozwijać już od najmłodszych lat. W grupie dzieci na kolonii w naturalny sposób rodzą się sympatie i antypatie, co rozwija u maluchów umiejętności społeczne i kształtuje charakter. Gry zespołowe i integracyjne oraz organizowane w czasie kolonii zabawy pozwalają rozwijać zdolności komunikacyjne i dają najmłodszym przestrzeń do tego, by budować nie tylko relacje z innymi dziećmi, lecz także lepiej poznawać samych siebie.