Obozy narciarskie

Trafiłeś idealnie! Nasze obozy narciarskie to:

Dostępne obozy narciarskie

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Kolonie dla dzieci z Obozową Przygodą nauka i dobra zabawa

Podczas kolonii dla dzieci organizowanych przez Obozową Przygodę, Twoja pociecha nie tylko wzmocni swoje zdolności socjalizacyjne, lecz także nabierze nowych umiejętności. Wyjazdy z naszej oferty łączą bowiem rekreację z nauką. W zależności od wybranego wariantu, na koloniach organizowane są zajęcia edukacyjne i warsztaty z zakresu nauki języków obcych, kształcenia zdolności artystycznych czy pracy nad rozwojem fizycznym, prowadzone pod okiem specjalistów. W programie kolonii dla dzieci przewidujemy między innymi:

Czy moje dziecko poradzi sobie na kolonii?

Samodzielny wyjazd jest dużym przeżyciem dla dziecka. Czasem wiąże się ono także ze stresem, co jest całkowicie naturalne – zwłaszcza, jeśli dotychczas maluch był wyłącznie pod opieką rodziców lub bliskiej rodziny. Nie musisz jednak obawiać się, że Twoje dziecko zostanie pozostawione bez wsparcia i pomocy. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników Obozowej Przygody doskonale wie, jak wyciszyć niepokój malucha i pomóc mu pokonać trudne momenty. Program wszystkich organizowanych przez nas kolonii dla dzieci i obozów jest szczegółowo opisany, co z kolei pomoże uspokoić i rozwiać Twoje wątpliwości.

Piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu i realizowaniu wyjazdów dla dzieci pozwala nam na stworzenie atrakcyjnego planu dla szerokiego przedziału wiekowego. Aktywności i zabawy w programie kolonii dla dzieci są sprawdzone i dobrze przemyślane. Uczestnikom naszych wyjazdów gwarantujemy nie tylko doskonałą przygodę i niezapomniane przeżycia, lecz także bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę. W naszych koloniach dla dzieci mogą brać udział już siedmiolatki! Plan zajęć i zabaw jest opracowany w taki sposób, by zarówno maluchy, jak i starsze dzieci świetnie się bawiły. Poziom trudności i zaangażowania w poszczególne zadania jest dopasowany do różnych grup wiekowych. Dzięki temu żadne dziecko nie jest pominięte i ma przestrzeń do tego, by się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w indywidualnym tempie.

Kolonie dla dzieci z perspektywy uczestników

W zależności od tego, gdzie odbywa się kolonia i jakie aktywności są przewidziane na czas wyjazdu, zmieniają się warunki noclegu. Wybierane przez nas pensjonaty i ośrodki wczasowe spełniają wysokie standardy i zapewniają komfort pobytu. Charakterystyka kolonii wymaga jednak pewnych rozwiązań, które odróżniają ją od innych form wypoczynku. Oferujemy noclegi zarówno w hotelach, pensjonatach i domkach, a także niezapomniane i ekscytujące noce pod namiotem. W zależności od wieku i poziomu samodzielności dziecka, odpowiedni będzie inny wariant. Ośrodki, w których odbywają się kolonie są bezpieczne i przystosowane do obecności dzieci.

Poza zabawami i zajęciami edukacyjnymi, kolonie dla dzieci z Obozową Przygodą to także detoks od smartfona! Naszą misją jest zapewnienie młodym osobom tak świetnie zorganizowanego czasu, by zapomniały o elektronice. Telefony są udostępniane na krótki czas do codziennego kontaktu z rodzicami.

Nasza oferta kolonii dla dzieci

Obozowa Przygoda to marka specjalizująca się w organizacji kolonii dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy odpowiednie dla dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 17 lat. W czasie kolonii dla dzieci, Twoje pociechy będą mogły rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności, szkolić swoje zdolności komunikacyjne i uczyć się współpracy z rówieśnikami.

Podczas kolonii dla dzieci zapewniamy moc atrakcji i zajęcia z różnych dziedzin. W programie kolonii artystycznych przewidziane są zajęcia taneczne, talent show dla osób świetnie czujących się na scenie, a także obozowy pokaz mody. W planie zajęć nie zabraknie także warsztatów aktorskich i ćwiczeń scenicznych oraz dubbingowych prowadzonych przez profesjonalistę z branży.

Kolonie letnie w górach to z kolei program dla aktywnych dzieci, które nie lubią siedzieć w miejscu. Bliski kontakt z naturą i tatrzańskim krajobrazem jest dużą atrakcją w każdym wieku, dlatego nikt nie będzie się nudził. Na koloniach dla dzieci prowadzimy gry i zabawy sportowe, piesze wycieczki, a nawet elementy obozów survivalowych. Takie wakacje to niezapomniana przygoda dla Twojego dziecka! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kolonii dla dzieci.

Dlaczego wartowysłać dziecko na kolonie?

Podczas wyjazdów bez rodziców dzieci uczą się samodzielności i niezależności. Kolonie dla dzieci to okazja do tego, by dać im nieco wolności i przestrzeni na odkrywanie siebie w gronie równolatków. Nawiązywanie relacji i przyjaźni z ludźmi jest cenną umiejętnością, którą warto rozwijać już od najmłodszych lat. W grupie dzieci na kolonii w naturalny sposób rodzą się sympatie i antypatie, co rozwija u maluchów umiejętności społeczne i kształtuje charakter. Gry zespołowe i integracyjne oraz organizowane w czasie kolonii zabawy pozwalają rozwijać zdolności komunikacyjne i dają najmłodszym przestrzeń do tego, by budować nie tylko relacje z innymi dziećmi, lecz także lepiej poznawać samych siebie.

Obozy narciarskie

Czy może być coś bardziej ekscytującego niż pierwsze szusy na nartach na bajecznie ośnieżonym stoku? Dla dzieci to prawdziwa przygoda! Obozy narciarskie dla najmłodszych są doskonałą okazją do wprowadzenia ich w fascynujący świat sportów zimowych. Zobacz, jak organizujemy obozy narciarskie Obozowej Przygody i co robimy, by zapewnić dzieciom niezapomniane wspomnienia na całe życie.

Obozy narciarskie dla początkujących i zaawansowanych

Nasze obozy narciarskie są doskonałą okazją do wprowadzenia najmłodszych w świat nart. Uczestnikami wyjazdów są dzieci i młodzież w wieku 8-16 lat. Choć rozpiętość wiekowa może wydawać się duża, to wzbudzenie zamiłowania do sportów zimowych w tym wieku potrafi zaowocować wspaniałą pasją na całe życie. Podczas trwania obozu nasi doświadczeni instruktorzy pomogą dzieciom odkryć tajniki jazdy na nartach, niezależnie od poziomu zaawansowania. W ofercie mamy zarówno Ski Campy dla początkujących, jak i Ski Safari dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje narciarskie umiejętności. Podczas jazdy uczestnikom towarzyszą doświadczeni instruktorzy narciarstwa, pod okiem których mogą czuć się bezpiecznie. W czasie naszych obozów narciarskich dzieci zyskują pewność siebie na stoku, uczą się techniki jazdy, a przede wszystkim rozwijają miłość do zimowych sportów. 

Nauka i doskonalenie jazdy podczas obozów narciarskich

Uczestnicy naszych obozów narciarskich w pakiecie otrzymują 5 dni szkolenia jazdy, każdego dnia minimum 3 godziny na stoku. Ten zlokalizowany jest bezpośrednio przy pensjonacie, co zapewnia wygodę i oszczędność czasu. Po 2-3 dniach przychodzi czas na jazdę na większym stoku – wówczas przenosimy się na SkiSuche oraz do Małego Cichego.  Nasi wykwalifikowani instruktorzy narciarscy troszczą się o wszystkich uczestników, gwarantując wsparcie na każdym etapie nauki. Z kolei uczestnicy SkiSafari w ramach obozu narciarskiego otrzymują całodniowe karnety, dzięki którym cała grupa zyskuje komfort i swobodę doboru godzin obecności na stoku. Nad ich jazdą również czuwają instruktorzy. Opiekunowie gwarantują pomoc w wypożyczalni sprzętu narciarskiego i koordynację wykorzystania karnetów. 

Gdzie odbywają się nasze obozy narciarskie?

Nasze zimowe obozy narciarskie organizowane są w dwóch miejscach – w zależności od stopnia zaawansowania uczestników. Dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami, zakwaterowane są w pensjonacie “U Gruloka” w samym sercu Podhala – Poroninie.
Na miejscu znajduje się stok z dwoma wyciągami orczykowymi oraz snowtubingiem, a zaraz przy obiekcie wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Noclegi odbywają się w stylizowanych na styl góralski pokojach z łazienkami. Na uczestników czeka również regionalna bacówka oraz świetlica, w której można zagrać w piłkarzyki lub ping pong.
Doświadczeni już narciarze przyjeżdżają na obozy do pensjonatu Villa Kasprowy, znajdującego się w dzielnicy Olczy Frączkówka na granicy Zakopanego i Poronina. Tutaj również noclegi odbywają się w górskich pokojach z łazienkami. Do terenu pensjonatu należy infrastruktura sportowa z terenami do śnieżnych gier i zabaw. Wieczory można spędzać na zacieśnianiu nowych znajomości w świetlicy.
Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, jak ich dzieci poradzą sobie na obozie narciarskim w tak zróżnicowanym zespole. Uspokajamy – do pokojów uczestnicy są kwaterowani w grupach zbliżonych wiekowo (chłopcy i dziewczynki osobno). Dzięki temu łatwiej nawiązać im bliskie relacje.

Wiele możliwości - dopasuj obóz narciarski do swoich potrzeb

Ferie w Polsce trwają dwa tygodnie, ale żeby uniknąć tłumów w miejscowościach turystycznych, w poszczególnych częściach kraju odbywają się w różnych terminach. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego nasze obozy narciarskie zaplanowaliśmy w trzech przedziałach czasowych – tak, żeby mogły wziąć w nich udział dzieci zarówno z północnej, jak i południowej części Polski. Oprócz terminu, dla rodziców ważnym elementem wyjazdu na obóz narciarski jest kwestia dotarcia na miejsce. Dla naszych uczestników przygotowaliśmy kilka tras autokarów, które zabiorą dzieci do Zakopanego. Rodzice, którzy nie są w stanie osobiście przywieźć swojej pociechy na obóz narciarski, mogą zarezerwować miejsce w autokarze. Dokładne godziny wyjazdu i miejsce zbiórki będą podane bliżej terminu.

Wspieramy rodziców

Doskonale rozumiemy, że dla rodziców wyjazd ich dziecka na pierwszy obóz narciarski potrafi być stresującym wydarzeniem. Dlatego też robimy wszystko, by wspierać tych, którzy nam zaufali i towarzyszyć im podczas przygotowań do wyjazdu. Przypominamy o ważnych datach, indywidualnie dostosowujemy harmonogram wpłat, pomagamy dopełnić formalności (również zdalnie). Dbamy też o to, by rodzice i uczestnicy obozów narciarskich nie tęsknili za sobą nadmiernie, dlatego każdego dnia przewidujemy ok. 30 minut na telefon do domu.

Wszystkich, którzy chcą zapisać swoje dzieci na obozy narciarskie z Obozową Przygodą serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością opowiemy o szczegółach i rozwiejemy wątpliwości.

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂