Kolonie i obozy nad jeziorem

Aktywny wypoczynek w malowniczym miejscu! Nasze obozy nad jeziorem to:

Dostępne obozy nad jeziorem

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Kilka słów o organizacjiobozów nad jeziorem

Obozy nad jeziorem z naszej oferty to bogaty program zajęć na świeżym powietrzu. Wśród zaplanowanych aktywności znalazły się między innymi:

Nawiązywaniu relacji z rówieśnikami sprzyjają także liczne gry i zabawy integracyjne. Podczas obozu nad jeziorem uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w:

Podczas obozów nad jeziorem znajdujemy czas także na typowe kolonijne rozrywki. Na uczestników czeka więc dyskoteka pod gołym niebem czy wieczór filmowy.
Choć dużą wagę przykładamy do programu, ważnym aspektem pobytu jest również zakwaterowanie. Kolonie dla dzieci nad jeziorem w Kuźnicy odbywają się w drewnianych domkach z dostępem do murowanych sanitariatów. Każdy domek może pomieścić 6-10 osób. W Podgajach i Smerzynie nocleg ma miejsce w solidnych namiotach harcerskich, mieszczących 5-6 osób. Na terenie ośrodków znajdują się murowane toalety i sanitariaty. Każdego dnia obozu nad jeziorem kuchnia serwuje 4 domowe posiłki, które jedzone są w murowanych stołówkach. Wszystkie bazy posiadają także miejsce na ognisko.

Obozy nad jezioremzawsze w modzie

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Jak mówi znane porzekadło, kochamy zagraniczne destynacje, zapominając przy tym często, jak wiele do zaoferowania ma Polska. Pamiętając o tym, przygotowaliśmy w naszej ofercie propozycję obozów nad jeziorem, podczas których sięgniemy do znanych od lat dziecięcych rozrywek na łonie natury. Kto nie lubił grać w podchody czy jeździć po lesie na rowerze? Obozy nad jeziorem to przede wszystkim okazja do spędzenia czasu na łonie natury. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach coraz mniej jest okazji do aktywności na świeżym powietrzu. Nasze obozy nad jeziorem FunCamp to sposób na czas bez ekranu i zawarcie nowych znajomości. Wiemy, jak wielu rodziców martwi się o swoje dzieci, które mogłyby godzinami przesiadywać przed smartfonem. Naszą misją jest pokazanie najmłodszym, że nic nie zastąpi rozmów twarzą w twarz i kontaktu z naturą. Obozy nad jeziorem to 8 dni niezapomnianej zabawy!

Obozy nad jezioremdla kogo są przeznaczone?

Rodzice, którzy szukają dla swoich pociech odpowiedniego wyjazdu, stają często przed dylematem, czy ich dziecko na pewno sobie na nim poradzi. Wiemy, z jakimi emocjami wiążą się pierwsze samodzielne wakacje, dlatego robimy wszystko, by zarówno uczestnicy obozów nad jeziorem, jak i ich rodzice czuli się bezpiecznie. FunCamp odbywa się w trzech lokalizacjach w Polsce – Podgajach, Kuźnicy i Smerzynie. Nasz obóz nad jeziorem przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Nocleg zorganizowano w drewnianych domkach (Kuźnica) lub w namiotach harcerskich (Smerzyn i Podgaje). Uczestnicy są przydzieleni do nich wiekowo, osobno chłopcy i dziewczynki. Do każdego domku lub namiotu przypisany jest opiekun, który czuwa nad wygodą i bezpieczeństwem dzieci. Obozy nad jeziorem to mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu, zajęć sportowych i rekreacyjnych. Przez wszystkie lata organizowania wyjazdów zdążyliśmy przekonać się, że ci, którzy lubią gry zespołowe, niekoniecznie muszą przepadać za pieszymi wędrówkami czy spływami kajakowymi. Chcemy, by podczas obozów nad jeziorem każdy czuł się komfortowo. Zajęcia dobieramy więc pod kątem indywidualnych preferencji uczestników. Zaniepokojonych rodziców możemy więc uspokoić – zrobimy wszystko, by dzieci znalazły odpowiednie dla siebie rozrywki.

Bezpieczeństwopodczas obozów nad jeziorem

15-letnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów, w tym obozów nad jeziorem, pozwala nam zaplanować je tak, by zarówno dzieci, jak i ich rodzice czuli się całkowicie bezpiecznie. Wiemy, jak ważny jest to aspekt, dlatego wszyscy uczestnicy naszych kolonii objęci są ubezpieczeniem NNW. Podczas całego wyjazdu nad grupą czuwa kadra wykwalifikowanych opiekunów. W czasie zajęć z survivalu, laserowego paintballa czy pierwszej pomocy, uczestnicy obozów nad jeziorem objęci są nadzorem instruktorów. W trakcie kolonii pomocą medyczną służy pielęgniarka. Jako organizatorzy gwarantujemy rodzicom stały kontakt telefoniczny i mailowy. Podczas trwania obozów nad jeziorem wysyłamy fotorelację z pobytu dzieci. Jednocześnie każdego dnia przeznaczamy od 30 do 45 minut na rozmowy z bliskimi. Dzięki temu rodzice mają pewność, że ich pociechy dobrze się bawią. Pozostały czas uczestnicy obozów nad jeziorem spędzają bez telefonów – to prawdziwy cyfrowy detoks!

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka na wyjazd z Obozową Przygodą serdecznie zachęcamy do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie obawy i pomożemy znaleźć najlepszą ofertę. Niech rozpocznie się zabawa!