Dostępne obozy zimowe

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Obozy Zimowe

Za nami kolejne wspólne ferie zimowe! 

 

Dziękujemy za udział w Obozowej Przygodzie pełnej sportowych aktywności, poznawania nowych miejsc, zwiedzania lokalnych atrakcji, no i oczywiście — niezapomnianej zabawy! Mamy nadzieję, że wyjątkowe wspomnienia z ośnieżonych górskich stoków na długo zostaną z Waszymi pociechami. 

 

Pożegnaliśmy zimę pełną wrażeń, ale to nie koniec wspólnych przygód. Liczymy, że już niedługo spotkamy się ponownie — tym razem przeżywając letnią Obozową Przygodę! 

 

Mamy dla Was obozy i kolonie nad morzem, w górach, za granicą, wyjazdy nastawione na naukę języka, sport czy rozwijanie artystycznych pasji. Nasza załoga już szykuje atrakcje, które rozwiną skrzydła Waszych dzieci i zapewnią im świetną, bezpieczną zabawę i nowe przyjaźnie.

 

Zapisy na obozy letnie już ruszyły! Dołącz do nas i spraw dzieciom niepowtarzalne wakacyjne wspomnienia. Obozowa Przygoda czeka!

Obóz narciarski dla dzieci pełen atrakcji

W ofercie naszych obozów zimowych 2024 ważne miejsce zajmują wyjazdy na narty. Nasze autorskie programy obozów narciarskich dla dzieci nastawione są na integrację rówieśników, a także rozwój kompetencji społecznych i samodzielności u najmłodszych. Dbamy o bogatą ofertę atrakcji, aby oderwać dzieci od smartfonów. Każdy dzień obozy wypełniają różnorodne zajęcia, co sprawia, że dziecko nie ma czasu myśleć o korzystaniu z telefonu czy tabletu. Poza zajęciami na stoku każdego dnia planujemy wycieczki po okolicy i korzystamy z lokalnych atrakcji. W planie obozu narciarskiego dla dzieci jest m.in. kulig, lodowisko czy warsztaty robienia oscypków. Zwiedzamy również główne atrakcje Zakopanego, jak Krupówki, Gubałówka czy kultowa skocznia narciarska Wielka Krokiew. W trakcie obozu zaplanowany jest również wyjazd na największe w Polsce baseny termalne. Bogaty program atrakcji, zwiedzania i aktywności sportowych to gwarancja niezapomnianych ferii na obozach zimowych 2024!

Obóz narciarski dla dzieci z naszej oferty obozów zimowych 2024 ma opracowany autorski program wyjazdu. Podczas zajęć dla początkujących i doszkalających jazdę tworzymy małe grupy szkoleniowe, aby każde dziecko czuło się zaopiekowane przez instruktora i miało zagwarantowane bezpieczeństwo w czasie ćwiczeń. Zależy nam, aby każda z grup zajęciowych składała się z uczestników o podobnym stopniu zaawansowania, jeśli chodzi o jazdę na nartach. Zajęcia na stoku podczas naszych obozów zimowych 2024 prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni w pracy z dziećmi instruktorzy jazdy. Dodatkowo opiekę nad dziećmi sprawują obozowi opiekunowie, którzy doskonale wiedzą, jak wspierać młodych narciarzy i dbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo. W trakcie zajęć na stoku dzieci mogą liczyć na ciepłą herbatę, która zapewnia, że nawet podczas długich ćwiczeń, dzieci nie zmarzną.

Wybierając ośrodek wypoczynkowy na obóz narciarski dla dzieci, dbamy nie tylko o wysokie standardy czystości, ale również o bliskość stoku narciarskiego, by jak najbardziej ograniczyć czas dojazdów na zajęcia. Miejsca noclegowe podczas obozów zimowych 2024 rezerwujemy na naszą wyłączność – w ten sposób możemy swobodnie korzystać z całego terenu ośrodka. Dzięki temu zapewniamy też dzieciom pełną prywatność i ochronę. Brak przypadkowych osób trzecich na obozach dla dzieci to ważny aspekt, który wpływa na bezpieczeństwo uczestników wyjazdów.

Dzieci snowboard

Pełen przygód obóz snowboardowy dla dzieci

Zima nie musi być czasem pozbawionym aktywności fizycznej i czasu na świeżym powietrzu! Organizowane przez Obozową Przygodę obozy snowboardowe dla dzieci to doskonały sposób na to, by dostarczyć najmłodszym niezapomnianych wrażeń w czasie zimowych ferii. Plan obozu uwzględnia zarówno zajęcia dla dzieci całkiem początkujących, jak i tych doskonale zaprzyjaźnionych z deską snowboardową. Tworząc grupy ćwiczeniowe, łączymy ze sobą dzieci nie tylko w podobnym wieku, lecz także o podobnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu każdy uczestnik obozów zimowych 2024 będzie mógł uczyć się czegoś nowego i nikt nie będzie się nudził. Ponadto każda z grup zajęciowych jest na tyle mała, by każde dziecko mogło liczyć na ciągłe wsparcie opiekuna i pomoc instruktora. Nasza kadra opiekunów na obozach snowboardowych dla dzieci jest doświadczona i wykwalifikowana. Wychowawcy z Obozowej Przygody doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać opieka w czasie zajęć sportowych, by odbywały się one w atmosferze świetnej zabawy i pełnego bezpieczeństwa. Współpracujemy z instruktorami, którzy specjalizują się w pracy z dziećmi i wiedzą, w jaki sposób najlepiej ćwiczyć jazdę na snowboardzie z najmłodszymi. W czasie ćwiczeń na stoku uczestnicy obozów snowboardowych dla dzieci mają zapewnioną ciepłą herbatę, by przebywając na zajęciach nie zmarznąć.

Ośrodek noclegowy na obozy snowboardowe dla dzieci rezerwujemy na wyłączność uczestników, co gwarantuje bezpieczeństwo. Najmłodsi często mają problem z pilnowaniem swoich rzeczy, przez co w ośrodkach wypoczynkowych zdarzają się kradzieże. Brak gości spoza obozu na terenie noclegu zapewnia prywatność i chroni przed takimi sytuacjami.

Obóz snowboardowy dla dzieci z Obozową Przygodą to nie tylko ćwiczenia na stoku. W planie aktywności znajdują się także piesze wycieczki oraz korzystanie z lokalnych atrakcji. Dzięki spacerom po górach oraz warsztatom z robienia oscypków, pociechy mogą poznać podhalańską kulturę i historię tego niezwykłego regionu. Programy naszych obozów snowboardowych dla dzieci nastawione są na naukę komunikacji, budowania relacji z rówieśnikami oraz samodzielności. Wszyscy uczestnicy naszych obozów zimowych 2024 mogą oczywiście liczyć na pomoc i wsparcie ze strony opiekunów, jednak świetnie wiemy, jak bardzo samodzielność buduje pewność siebie, dlatego nie załatwiamy spraw za małych obozowiczów, a jedynie nakierowujemy dzieci na odpowiednie rozwiązania. Na naszym obozie snowboardowym dla dzieci Twój maluch będzie się świetnie bawił i rozwijał pod opieką doświadczonych pedagogów. Poznaj naszą ofertę obozów zimowych 2024 i skontaktuj się z nami, by wybrać najlepszy z nich!

Zimowisko nastawione na odpoczynek i zwiedzanie

Zimowiska i obozy zimowe 2024 kojarzą się głównie z intensywnym programem nauki jazdy na nartach czy snowboardzie. Co jednak mają zaproponować swoim pociechom rodzice chorowitych dzieci, które nie mogą pozwolić sobie na spędzanie godzin na stoku przy niskich temperaturach? Nasze obozy bez nart to opcja właśnie dla takich maluchów. Zimowiska organizowane przez Obozową Przygodę, nastawione są przede wszystkim na odpoczynek i rekreację. To doskonałe rozwiązanie dla maluchów, które przez kontuzje czy stan zdrowia nie mogą uprawiać sportów zimowych. Brak zajęć na stoku podczas obozów zimowych 2024 nie oznacza jednak siedzenia przed ekranem! Nasze zimowiska dla dzieci to kilkudniowy smartfonowy detoks. Program obozów bez nart obejmuje zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych, a także bogactwo obozowych aktywności, takich jak gry i prace zespołowe, wspomagające umiejętności społeczne i komunikację w grupie rówieśniczej. W planie zimowiska uwzględniamy także zimowe zabawy, takie jak kulig, warsztaty robienia oscypków czy wizyta na lodowisku. 

Zimowiska z Obozową Przygodą skupiają się na rozwijaniu u dzieci umiejętności budowania relacji i rozwiązywania konfliktów. Opiekunowie z kadry Obozowej przygody kładą też duży nacisk na wspieranie samodzielności dzieci. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo decyzyjność i sprawczość podnosi pewność siebie najmłodszych oraz uczy ich ponoszenia odpowiedzialności za swoje wybory. Na zimowisku Twoje dziecko nabierze zdolności, które są niezwykle potrzebne w dorosłym życiu, takich jak sprawna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, budowanie relacji czy praca zespołowa. Na wyjeździe bez rodziców maluchy uczą się także mówić o swoich potrzebach i uczuciach, co wpływa na rozwój inteligencji i dojrzałości emocjonalnej u dzieci w każdym wieku.

Nasza doświadczona kadra opiekunów i animatorów obozów zimowych 2024 dba o to, by każdy dzień zimowiska dostarczał niezapomnianych wrażeń i przebiegał w atmosferze świetnej i beztroskiej zabawy. Nawet na obozie bez nart, nastawionym głównie na wypoczynek, Twoje dziecko może przeżyć niesamowite przygody, zbudować trwałe przyjaźnie i wiele się nauczyć. Organizowane przez Obozową Przygodę zimowiska są doskonałą formą wypoczynku dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty obozów zimowych 2024, zapraszamy do kontaktu. W razie wątpliwości pomożemy Ci w wyborze najlepszego wyjazdu dla Twojego dziecka. Z chęcią odpowiemy także na wszystkie pytania, aby dać Ci spokój ducha i pewność, że Twoja pociecha będzie pod odpowiednią opieką

Doświadczony organizator wyjazdów dla dzieci

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów narciarskich dla dzieci. Wiemy zatem, jak dostosować program wyjazdu do wieku dzieci i w jaki sposób zaangażować je do aktywnego spędzenia czasu. Widzimy także, jak duża jest potrzeba wśród rówieśników do bezpośredniego kontaktu – stąd na obozach zimowych 2024 wieczorami organizujemy wspólne gry i zabawy, które pozwolą uczestnikom lepiej poznać i zacieśnić więzi.

Pełen atrakcji obóz narciarski dla dzieci jest gwarancją niezapomnianych wspomnień, które zostaną z pociechami na lata. Liczymy, że podczas obozów zimowych 2024 zaszczepimy w Twoim dziecku miłość do sportów zimowych i spotkamy się na obozie narciarskim również za rok!

Obozy zimowe 2024 - okazja do zdobycia nowych umiejętności

Obozy zimowe 2024 to nie tylko czas pełen zabawy, ale przede wszystkim okazja do zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Wielu rodziców szuka więc odpowiedniego wyjazdu, podczas którego dzieci nie tylko spędzą ciekawe ferie, ale i będą bezpieczne. Uczestnictwo w nich to szereg korzyści, które przekładają się na rozwój dziecka. To możliwość poznania nowych miejsc, kultury góralskiej, a także nawiązania nowych znajomości. Dzieci uczą się samodzielności, odpowiedzialności, a także pracy w grupie. Wracają bogatsze o nowe umiejętności, doświadczenia i wspomnienia, które pozostają z nimi na długo.

Poznawanie nowych miejsc podczas obozów zimowych 2024

Wyjazd na obóz zimowy 2024 to nie tylko szansa na doskonałą zabawę, ale i możliwość zwiedzenia i poznania nowych miejsc. Zimowe wyjazdy organizowane przez Obozową Przygodę odbywają się w dwóch lokalizacjach – Zakopanem, czyli stolicy Podhala, i w Zwardoniu, na granicy Polski i Słowacji. W ten sposób dzieci uczą się, że wyjazdy są okazją do odkrywania nowych miejsc, próbowania lokalnych specjałów, podziwiania zabytków. Choć nasze obozy zimowe 2024, zwłaszcza snowboardowe i narciarskie, to w dużej mierze aktywności sportowe, to nie zapominamy, że warto pokazywać najmłodszym nowe miejsca, w których często są pierwszy raz. W ten sposób uczą się, że podczas wakacji warto przeznaczyć czas nie tylko na odpoczynek, ale również na zwiedzanie.

Bezpieczeństwo na obozach zimowych 2024

Bezpieczeństwo jest kluczowym aspektem, na który rodzice zwracają szczególną uwagę przy wyborze wyjazdu dla swojego dziecka z oferty obozów zimowych 2024. To od odpowiedniej opieki zależy komfort i spokój uczestników, ale i rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach. Organizując nasze obozy zimowe 2024 zwracamy więc dużą uwagę na tę kwestię – dbamy, by na stoku dzieci trenowały wyłącznie pod bacznym okiem instruktora, a w czasie wieczornych rozrywek były w ustalonym miejscu. Choć stawiamy na samodzielność, pomagamy m.in. w odpowiednim doborze ubioru do pogody i temperatury za oknem, by dzieci nie wróciły do domu przeziębione. Nasze obozy zimowe 2024 są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych wychowawców. Ponadto oferujemy wysokie ubezpieczenie, które pokryje ewentualne koszty związane z nieszczęśliwymi wypadkami. Bezpieczny obóz zimowy 2024 to gwarancja spokoju ducha dla rodziców i niezapomnianych doświadczeń dla dzieci.

Dlaczego warto zapisać dziecko na obóz zimowy 2024?

Obozy zimowe 2024 to nie tylko szereg atrakcji i zabaw, ale przede wszystkim wartościowe doświadczenie, które przyczynia się do wszechstronnego rozwoju dziecka. Uczestnictwo w obozach zimowych to okazja do zdobycia nowych umiejętności, zarówno sportowych, jak i społecznych. To także możliwość nawiązania nowych przyjaźni i przeżycia niezapomnianych chwil, które na długo zostaną w pamięci najmłodszych. Obozy zimowe to także doskonała okazja do nauki samodzielności i odpowiedzialności, co jest niezwykle ważne w procesie dorastania. Zapisując swoje dziecko na wyjazd z naszej oferty obozów zimowych 2024, dajesz mu szansę na niezapomnianą przygodę, która przyniesie wiele korzyści.

Poznaj naszą ofertę obozów zimowych 2024 i zdecyduj, który najbardziej spodoba się Twojemu dziecku. Jeśli masz pytania o obóz narciarski dla dzieci – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail rezerwacje@obozowaprzygoda.pl lub telefonicznie pod numerem 799399054.

Wysoka gwarancja ubezpieczeniowa

Wysokie ubezpieczenie dzieci na każdym obozie

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Bezpieczeństwo
i indywidualne podejście do każdego dziecka

Autorskie programy z atrakcjami

Gwarancja niezapomnianych obozowych chwil

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Autorskie instrukcje
i zasady bezpieczeństwa dla uczestników

Zadowoleni klienci

Pozytywne opinie dzieci i rodziców po  obozach

15+ lat doświadczenia

Praca płynąca z pasji
i zamiłowania do podróżowania

Sprawdzony transport

Komfortowe i bezpieczne warunki podróży

Stały kontakt z organizatorem

Szybki kontakt telefoniczny i mailowy