Obozy Zimowe

Obóz narciarski dla dzieci

Obóz narciarski dla dzieci to doskonały pomysł na najbliższe ferie zimowe! Podczas wyjazdu dziecko może nauczyć się i doskonalić technikę jazdy na nartach bądź snowboardzie, zwiedzić okolice i skorzystać z ciekawych atrakcji. Obóz snowboardowy czy obóz narciarski dla dzieci to możliwość nawiązania ciekawych relacji z rówieśnikami i przeżycia niezapomnianych przygód.

Obóz narciarski dla dzieci pełen atrakcji

Obóz narciarski dla dzieci organizowany przez Obozową Przygodę ma opracowany autorski program wyjazdu. Podczas zajęć dla początkujących i doszkalających jazdę dbamy o małe grupy szkoleniowe, aby każde dziecko czuło się zaopiekowane przez instruktora. Zależy nam, aby w grupie zajęciowej były pociechy o podobnych umiejętnościach jazdy na nartach bądź snowboardzie. Na zajęcia na stoku wybieramy instruktora, który ma nie tylko wysokie kwalifikacje, ale także wieloletnie doświadczenie w pracy z dzieckiem. Na obozach narciarskich dla dzieci opiekę sprawują także doświadczeni i zaangażowani opiekunowie. Podczas zajęć na stoku poza instruktorem z dziećmi jest również opiekun-animator, który dba o potrzeby najmłodszych. W trakcie zajęć na stoku dzieci mogą liczyć także na ciepłą herbatę.

Wybierając na obóz narciarski dla dzieci ośrodek wypoczynkowy, dbamy nie tylko o wysokie standardy czystości, ale również o bliskość stoku narciarskiego. Miejsca noclegowe rezerwujemy na naszą wyłączność – dzięki temu możemy w pełni korzystać z całego terenu.

Nasze autorskie programy obozów narciarskich dla dzieci nastawione są na integrację rówieśników, a także rozwój kompetencji społecznych i samodzielności u najmłodszych. Dbamy o bogaty program atrakcji, aby oderwać dzieci od smartfonów. Każdego dnia różnorodne zajęcia sprawiają, że dziecko nie ma czasu myśleć o korzystaniu z telefonów czy tabletów. Poza zajęciami na stoku każdego dnia planujemy wycieczki po okolicy i korzystamy z lokalnych atrakcji. W planie obozu narciarskiego dla dzieci jest m.in. kulig, lodowisko czy warsztaty robienia oscypków. Zwiedzamy również główne atrakcje Zakopanego, jak Krupówki, Gubałówka czy kultowa skocznia narciarska Wielka Krokiew. W trakcie obozu zaplanowany jest również wyjazd na największe w Polsce baseny termalne. Termy Chochołowskie dostarczą Twojemu dziecku wiele wyjątkowych przygód.

Doświadczony organizator wyjazdów dla dzieci

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów narciarskich dla dzieci. Wiemy zatem, jak dostosować program wyjazdu do wieku dzieci i w jaki sposób zaangażować je do aktywnego spędzenia czasu. Widzimy także, jak duża jest potrzeba wśród rówieśników do bezpośredniego kontaktu – stąd wieczorem organizujemy wspólne gry i zabawy, które pozwolą im się lepiej poznać i zacieśnić więzi.

Pełen atrakcji obóz narciarski dla dzieci jest gwarancją niezapomnianych wspomnień, które zostaną z pociechami na lata. Liczymy, że zaszczepimy w Twoim dziecku miłość do sportów zimowych i spotkamy się na obozie narciarskim również za rok!

Jeśli masz pytania o obóz narciarski dla dzieci – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail [email protected] lub telefonicznie 578 680 102.

Wysoka gwarancja ubezpieczeniowa

Wysokie ubezpieczenie dzieci na każdym obozie

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Bezpieczeństwo
i indywidualne podejście do każdego dziecka

Autorskie programy z atrakcjami

Gwarancja niezapomnianych obozowych chwil

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Autorskie instrukcje
i zasady bezpieczeństwa dla uczestników

Zadowoleni klienci

Pozytywne opinie dzieci i rodziców po obozach

15 lat doświadczenia

Praca płynąca z pasji
i zamiłowania do podróżowania

Bon Turystyczny

Realizacja Bonu Turystycznego już
w 2 minuty!

Stały kontakt z organizatorem

Szybki kontakt telefoniczny
i mailowy