Kolonie w górach

Trafiłeś idealnie! Nasze kolonie w górach to:

Dostępne obozy

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Pod samiusieńkimi Tatrami czyli atrakcje na koloniach w górach

Każdy dzień organizowanych przez nas kolonii w górach jest po brzegi wypełniony aktywnościami. W planie znajdują się takie atrakcje jak:

Staramy się, by poza zwiedzaniem, kolonie w górach miały w sobie zajęcia, podczas których możliwe będzie rozwijanie talentów. Proponujemy więc szereg rozrywek związanych z dziecięcym hobby, jak na przykład:

Chcemy, by kolonie w górach były okazją do pokochania wędrówek po szlakach, ale także do poznania swoich mocnych stron i znalezienia pasji. Dzięki temu każdy dzień obozu jest szansą na nowe doświadczenia, bez chwili nudy. Nasze doświadczenie w organizowaniu kolonii w górach sprawia, że potrafimy dopasować plan dnia do preferencji uczestników.

Kolonie w górach dla miłośników wędrówek i nie tylko

Wygodne buty i plecak pełen przekąsek. Słoneczny żar i niespodziewany deszcz. Góry lubią zaskakiwać, ale za to właśnie je kochamy. Rodzice, którzy pałają do nich miłością, chcą zaszczepić ją również u swoich pociech. A kiedy przychodzi do zaplanowania dwóch miesięcy wakacji, kolonie w górach są ku temu doskonałym sposobem.
Proponowane przez nas turnusy odbywają się w okolicy stolicy polskich gór – Zakopanego. Dedykowane są dzieciom w wieku od 8 do 16 lat i trwają 8 dni. Elementy typowej górskiej wyprawy łączymy z obozowymi rozrywkami. Kolonie w górach to okazja do poznania nowych miejsc – wspólnie zwiedzimy Wielką Krokiew, pospacerujemy po Krupówkach i wjedziemy na Gubałówkę. To jednocześnie szansa na poznawanie rówieśników i zawieranie nowych przyjaźni. Kto wie, może kolonie w górach przyniosą znajomości na długie lata? Podczas naszych obozów stawiamy na rozwój umiejętności społecznych i komunikacji interpersonalnej. Staramy się pokazać dzieciom, że ekran nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego kolonie w górach to doskonała szansa na detoks od smartfona.

Kolonie w górach nocą, czyli co robimy po zmierzchu

Gdy kota nie ma, myszy harcują. Znając mądrość tego porzekadła staramy się organizować czas uczestników kolonii w górach tak, by każdy dzień był wypełniony zajęciami od rana do wieczora. Po zmroku nie zostawiamy więc dzieci samym sobie, a dobieramy im odpowiednie do ich wieku rozrywki. Organizujemy nocne dyskoteki, degustację oscypków i warkoczy, ogniska, wieczorek filmowy i liczne zabawy integracyjne. Kolonie w górach organizowane są w pensjonatach, a w każdym z nich znajduje się świetlica, w której odbywają się zajęcia. Teren przynależny do ośrodka dostosowany jest do organizacji spotkań na zewnątrz. Wszystkie nocne aktywności podczas kolonii w górach odbywają się więc w sprawdzonym miejscu – wszak od zawsze powtarzamy, że bezpieczeństwo jest dla nas kluczowe.

Kilka słówo miejscu noclegowym i transporcie

Dla każdego rodzica ważne jest miejsce, w którym stacjonować będą dzieci. W przypadku kolonii w górach nocleg odbywa się w Villi Kasprowy, na granicy Zakopanego i Poronina, oraz pensjonacie U Gruloka w Poroninie. W obu ośrodkach nocleg ma miejsce w klimatycznych pokojach z łazienkami. Dzieci dobierane są do nich wiekowo, osobno chłopcy i dziewczynki. Każdego dnia kolonii w górach kuchnia serwuje 3 posiłki, oparte na lokalnych produktach. Infrastruktura sportowa i teren wokół budynków zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Staramy się, by kolonie w górach były okazją do poznawania kultury Podhala, dlatego ośrodki noclegowe nawiązują architekturą i klimatem do regionu. Podczas trwania turnusu pensjonat jest przeznaczony dla grupy na wyłączność. Na kolonie w górach uczestników zabierają autobusy, które dojeżdżają na miejsce, pokonując dwie trasy – z Piły i z Warszawy. Zatrzymują się po drodze w większych miastach, gdzie wsiadają kolejne dzieci. Opłata za transport na kolonie w górach jest zależna od przystanku, na którym dołącza uczestnik.

Z myśląo rodzicach

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich dzieci. Dlatego przygotowując kolonie w górach zapewniamy wszystkim uczestnikom wysokiej gwarancji ubezpieczeniowej, obejmując ich ubezpieczeniem NNW. 15 lat doświadczenia w turystyce, w tym w organizacji kolonii w górach, pozwoliło nam stworzyć autorski program wyjazdu. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i indywidualne podejście do każdego dziecka. Aby zapewnić komfort rodzicom, umożliwiamy szybki i sprawny kontakt z organizatorami kolonii w górach – telefoniczny lub mailowy. Wysyłamy także fotorelację z wyjazdu, by zmniejszyć tęsknotę i pokazać, że panuje u nas świetna zabawa. Przed rozpoczęciem kolonii w górach zapewniamy autorskie poradniki, dotyczące przygotowania pociechy do wyjazdu.

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka na kolonie w górach serdecznie zachęcamy do kontaktu.