Kim jesteśmy?

Obozowa Przygoda to marka Grupy Turystycznej Słoneczna Przygoda tworzona przez pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w organizacji obozów i kolonii. 

Kolonie i obozy to nasza pasja! Od wielu lat naszą wiedzę i doświadczenie przekładamy na realizację wartościowych obozów nastawionych na pozytywną atmosferę i relacje międzyludzkie, budowanie umiejętności komunikacji społecznej i to bez smartfona 🙂

Historia

Poznaj naszą historię tworzenia marki “Obozowa Przygoda” – wyjątkowe, autorskie obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży.

2007
Założenie firmy

Założenie Biura Podróży "Słoneczna Przygoda" przez Krzysztofa Kassnera - pasjonata turystyki krajowej i zagranicznej, wieloletniego instruktora ZHP i człowieka z sercem na dłoni specjalizującego się w organizacji wyjazdów indywidulanych oraz grupowych stawiających na indywidualne podejście do klienta.

2010
Specjalizacje biura

Poszerzenie oferty biura o organizację wyjazdów VIP "Firmowa Przygoda" oraz organizacja pierwszych obozów.

2015
Dobra Przygoda

Organizacja charytatywnych obozów dla dzieci, która pozwoliła nam dostrzec, czego najbardziej potrzebują młodzi ludzie i wzbudziło chęć powielania takich przedsięwzięć.

2018
Obozowa Przygoda

Widząc wzrastające potrzeby na stwarzanie dzieciom okazji i miejsca do spędzania czasu w gronie rówieśników stworzenie osobnej marki zajmującej się profesjonalną organizacją obozów i kolonii.  Naszą wiedzę i zamiłowanie do pracy dla dzieci i młodzieży przełożyliśmy na nową markę.

2020
Obozy w pandemii

Sukces organizacji obozów i kolonii w czasie pandemii. Autorskie zasadach i instrukcje bezpieczeństwa, a także specjalnie przeszkolona pod tym kątem kadra pozwoliły na organizację wypoczynku na najwyższym standardzie jakości i bezpieczeństwa obozowiczów.

2022
Grupa Turystyczna

Stawiając na rozwój oraz chcąc realizować nowe pomysły i projekty założyliśmy Grupę Turystyczną Słoneczna Przygoda. Taki ruch pozwala na lepsze wyspecjalizowanie konkretnych działów, w tym także marki Obozowa Przygoda.

2022
Nowe biuro

Powstanie profesjonalnego biura, w którym zawsze czeka na Państwa personel obsługowy, który dba o pyszne jedzenie, bezpieczny transport oraz czystość i higienę, a życzliwy zespół konsultantów służący informacją i pomocą w doborze najlepiej dopasowanej oferty na wakacje twojego dziecka.

0 lat

doświadczenia

w branży

0 tyś.

Zadowolonych

klientów

0 os.

wykwalifikowanej

kadry

Opinie klientów

Sprawdź w Google, co myślą rodzice na temat naszych obozów i koloni. 

Anna Babij
2022-06-28
Wspaniale przygotowane kolonie i obozy. Profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem. Polecam!
Joanna Standio
2022-06-26
Świetna zabawa. Syn mega zadowolony. Gorąco polecam!
Karolina Wiesek
2022-06-26
Pierwsza w życiu, Obozowa Przygoda moich dzieci 💞🥰💗🔥❤️ super wspomnienia i przeżycia 👍 polecam 😘
Joanna Fischer
2022-06-26
Cudownie spędzony czas, dzieci nawet nie mają czasu ani ochoty sięgać po telefon. Opiekunowie świetnie przygotowani do pracy z dziećmi, doskonale dogadują się z nimi. Serdecznie polecam
izabela mleczak
2022-06-26
Dzieci z obozu wróciły zadowolone, posłałam tam syna w wieku 13lat i córkę 11lat byli w innych namiotach ale w tej samej grupie obozowej. Nie nudziły się bo nie było na to czasu mnustwo zajęć i atrakcji. Tylko moja córka narzekała że za mało czasu na spanie a ona jest śpiochem. Noce w sierpniu są zimne dzieci trochę narzekały więc lepiej zabrać odzież termiczną do spania lub wygrać termin na lipiec. Polecam w 100% ten obóz dzieci były pod dobrą opieką.
Zuzanna Kassner
2022-06-25
Jeżdżę od kilku dobrych lat na obozy w Podgajach. Świetni ludzie sprawiają, że jest tam niesamowita atmosfera. Najbardziej lubię zajęcia z survivalu i spływy kajakowe. Nie wspominając o całonocnych ogniskach. Takich rzeczy się nie zapomina. Polecam serdecznie
Szymon Kozłowski
2022-06-25
Przede wszystkim duży plus za bezpieczeństwo i profesjonalizm ze strony organizatorów i opiekunów!Codziennie napięty atrakcjami grafik zróżnicowany pod względem wieku obozowiczów w danej grupie (a relację mieliśmy od dwójki uczestników właśnie w różnym wieku). Tyle zajęć, że drugiego dnia dzieci zapomniały o tym, że jest coś takiego jak smartfon 🙂Szczerze polecamy!
Daria T
2022-06-25
Szczerzę polecam! Pełne zaufanie do organizatora i opiekunów, profesjonalna kadra, która sprawuje opieke nad dziećmi zapewniając bezpieczeństwo i troskę. Cały wyjazd profesjonalnie zaplanowany z wieloma atrakcjami, dostosowanymi do wieku dziecka. Kontakt z ogranizatorem perfekcyjny, z każdym pytaniem można skontaktować się i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź.2
Mirek Wołczko
2022-06-25
Nasz syn jeździ z obozowa przygoda od 3 lat , a my prywatnie, ze sloneczną przygodą na wczasy od ponad 5. Nigdy nas nie zawiedli, obsługa miła i udziela zawsze szczegółowo informacji .Syn bardzo lubi obozy aktywne w tym roku leci do Grecji na program zwiedzanie z wypoczynkiem. A wcześniej był 2 razy w Podgajach pod namiotami w lesie . Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy 😀
Bartek Rydellek
2022-06-25

Team

Obozowa Przygoda

Zespół Obozowej Przygody to zawsze służący pomocą i radą uśmiechnięci ludzie czekający w biurze i pod telefonem.

Martyna Hajduk

Pedagog z wieloletnim stażem i wychowawca na obozach i półkoloniach...

Norbert Kinecki

Doświadczony pilot wycieczek i jeden z kierowników obozów FunCamp. Zamiłowanie...

Monika Macanko

Specjalistka ds. obsługi klienta w Grupie Turystycznej Słoneczna Przygoda...

Zobacz jak może wyglądać obóz

Twojego dziecka!

Udział w naszych obozach i koloniach to gwarancja niezapomnianych wspomnień dla Twojego dziecka. Podczas wakacji spędzanych z Obozową Przygodą Twoje dziecko nie będzie miało czasu się nudzić, odłoży telefon na bok i spędzi niesamowity czas ze swoimi rówieśnikami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć programy, które nie tylko bogate są w atrakcje i rozrywkę, ale także znacząco wpływają na rozwój kompetencji osobistych Twojego dziecka.  

Obozowa Przygoda to gwarancja 

najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa

Wysoka gwarancja ubezpieczeniowa

Wysokie
ubezpieczenie
dzieci na każdym obozie

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Bezpieczeństwo
i indywidualne
podejście do każdego dziecka

Autorskie programy z
atrakcji

Gwarancja niezapomnianych obozowych chwil

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Autorskie instrukcje
i zasady bezpieczeństwa dla uczestników

15 lat doświadczenia

Praca płynąca z pasji
i zamiłowania do podróżowania

Zadowoleni klienci

Pozytywne opinie dzieci i rodziców po obozach

Bon Turystyczny

Realizacja Bonu Turystycznego nawet w 2 minuty!

Stały
kontakt z organizatorem

Szybki kontakt telefoniczny
i mailowy

Wysoka gwarancja ubezpieczeniowa

Wysokie
ubezpieczenie
dzieci na każdym obozie

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Bezpieczeństwo
i indywidualne
podejście do każdego dziecka

Autorskie programy z
atrakcji

Gwarancja niezapomnianych obozowych chwil

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Autorskie instrukcje
i zasady bezpieczeństwa dla uczestników

15 lat doświadczenia

Praca płynąca z pasji
i zamiłowania do podróżowania

Zadowoleni klienci

Pozytywne opinie dzieci i rodziców po obozach

Bon Turystyczny

Realizacja Bonu Turystycznego nawet w 2 minuty!

Stały
kontakt z organizatorem

Szybki kontakt telefoniczny
i mailowy

Zapraszamy
do kontaktu

Masz pytania lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię sposób kontaktu. Napisz lub zadzwoń do naszych konsultantów 🙂

Obozy i kolonie
dla dzieci

Pełne atrakcji letnie i zimowe kolonie są gwarancją  niezapomnianych wspomnień, które pozostają w pamięci na wiele lat. Nasze autorskie programy nastawione są na integrację oraz rozwój kompetencji społecznych. Niezwykle ważną wartością jest także oderwanie dzieci od smartfona i zarażenie ich miłością do natury, przyrody i otaczającego nas świata.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu korzystamy ze sprawdzonej bazy noclegowej oraz zapewniamy wykwalifikowaną kadrę.

Wycieczki szkolne
i zielone szkoły

Przygotowujemy wycieczki szkolne i zielone szkoły dopasowując je do indywidulanych potrzeb i oczekiwań. Autorskie programy wyjazdów cieszą się dużym uznaniem wśród naszych obecnych klientów i są cenione i dobrze wspominane przez lata. Bezpieczeństwo, komfort i kompetentna obsługa to klucz do udanej przygody!