Obozy językowe

Świetnie trafiłeś! Nasze obozy językowe to:

Dostępne obozy

Nauka języków obcych zawsze jest w modzie. Rodzice chcą, by ich dzieci potrafiły posługiwać się nimi w licznych sytuacjach – podczas rozmów o pracę, na zagranicznych wyjazdach czy w kontaktach z rówieśnikami innych narodowości. Doskonałą okazją do rozwijania umiejętności i przełamywania barier są obozy językowe. Musiały znaleźć się w naszej ofercie!

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

AngloCamp, czyli obozy językowe z Obozową Przygodą

Połączenie nauki języka angielskiego z letnim wypoczynkiem to doskonały pomysł na zbliżające się wakacje. Nasze obozy językowe trwają 8 lub 10 dni i odbywają się w górach bądź nad morzem. Podczas obozu uczestnicy uczą się praktycznego zastosowania języka w rozmaitych sytuacjach. Nasi opiekunowie podczas codziennych aktywności komunikują się z uczestnikami w j. angielskim. Dzięki temu przełamują barierę mówienia w j. angielskim i nabierają pewności siebie w komunikacji w obcym języku.

AngloCamp - kilka słów o organizacji obozów językowych

Nasze obozy językowe trwają 8 dni lub 10 dni. Do wyboru uczestnicy mają Zakopane lub nadmorskie miejscowości: Pogorzelicę bądź Łebę. W zależności od wyboru miejsca obozu – dla uczestników przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji związanych z regionem, w którym odbędzie się obóz. Nad morzem uczestnicy skorzystają z dodatkowych atrakcji na plaży czy narodowych parków krajobrazowych, a w górach wybiorą się na zdobywanie okolicznych szczytów. Dbamy o to, aby plan dnia uczestników obozu był wypełniony wieloma rozmaitymi atrakcjami, aby nie czuli potrzeby zaglądania do smartfonów. Stawiamy na detoks od telefonu (dzieci otrzymują telefon każdego dnia na ok. 30 min. do kontaktu z rodzicami), by uczestnicy budowali relacje na żywo z innymi obozowiczami.

Czego spodziewać się podczas obozu językowego AngloCamp?

Oprócz codziennych zajęć edukacyjnych nasze obozy językowe to także poznawanie okolicy i wycieczki, podczas których zachęcamy do komunikowania się po angielsku. W planie dnia znajdują się również takie atrakcje jak:

Podczas wielu z wymienionych aktywności nasi lektorzy porozumiewają się z uczestnikami obozu językowego po angielsku. Dokładają wszelkich starań, by pokazać dzieciom, że leży to w obszarze ich umiejętności. W ten sposób nauka odbywa się bez książek! Organizowane przez nas obozy językowe są także świetną okazją do rozwijania kompetencji społecznych – podczas wyjazdów stawiamy na rozwój relacji. Chcemy pokazywać, że nic nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego też nasze wyjazdy są swego rodzaju cyfrowym detoksem – każdego dnia uczestnicy mają możliwość porozmawiania z rodzicami przez około pół godziny. Poza tym czasem smartfony idą na bok!

Bezpieczeństwo priorytetem podczas obozów językowych

Doskonale wiemy, że rodzice, którzy wybierają wakacyjny wyjazd dla swoich pociech, chcą mieć pewność, że dzieciom nic się nie stanie. Organizując kolonie, w tym obozy językowe, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo uczestników. Wszystkie dzieci biorące udział w obozie językowym objęte są ubezpieczeniem NNW. Oprócz wykwalifikowanej kadry opiekę nad grupą sprawuje również pielęgniarka. Aby zapewnić rodziców, że ich pociechy dobrze się bawią, wysyłamy im fotorelację z obozu językowego. Gwarantujemy także sprawny kontakt telefoniczny i mailowy.

Obozy językowe - z myślą o rodzicach

Dla rodziców, zwłaszcza tych, którzy swoje dziecko zapisują na obóz językowy pierwszy raz, liczy się każdy szczegół. Wiemy o tym, dlatego jesteśmy dostępni pod telefonem, mailem oraz na Messengerze. Wszelkich formalności związanych z zapisaniem dziecka na obóz językowy dopełnić można przez internet. Przypomnimy o wszystkich ważnych datach i terminach poszczególnych wpłat. Ich harmonogram możemy dopasować indywidualnie do potrzeb klientów. Dla rodziców, którzy zdecydują się na zapisanie swojego dziecka na nasz obóz językowy mamy także specjalne poradniki, dotyczące pakowania walizki oraz przygotowania mentalnego do wyjazdu.

Obozy językowe to świetna okazja do zdobycia praktycznych umiejętności poprzez zabawę. Dla dzieci to doskonała rozrywka, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Wszystkich zainteresowanych ofertą naszych wyjazdów zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i pomożemy w wyborze najlepszego obozu.