Obozy snowboardowe

Trafiłeś idealnie! Nasze obozy snowboardowe to:

Dzieci snowboard

Dostępne obozy snowboardowe

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Kolonie dla dzieci z Obozową Przygodą nauka i dobra zabawa

Podczas kolonii dla dzieci organizowanych przez Obozową Przygodę, Twoja pociecha nie tylko wzmocni swoje zdolności socjalizacyjne, lecz także nabierze nowych umiejętności. Wyjazdy z naszej oferty łączą bowiem rekreację z nauką. W zależności od wybranego wariantu, na koloniach organizowane są zajęcia edukacyjne i warsztaty z zakresu nauki języków obcych, kształcenia zdolności artystycznych czy pracy nad rozwojem fizycznym, prowadzone pod okiem specjalistów. W programie kolonii dla dzieci przewidujemy między innymi:

Czy moje dziecko poradzi sobie na kolonii?

Samodzielny wyjazd jest dużym przeżyciem dla dziecka. Czasem wiąże się ono także ze stresem, co jest całkowicie naturalne – zwłaszcza, jeśli dotychczas maluch był wyłącznie pod opieką rodziców lub bliskiej rodziny. Nie musisz jednak obawiać się, że Twoje dziecko zostanie pozostawione bez wsparcia i pomocy. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników Obozowej Przygody doskonale wie, jak wyciszyć niepokój malucha i pomóc mu pokonać trudne momenty. Program wszystkich organizowanych przez nas kolonii dla dzieci i obozów jest szczegółowo opisany, co z kolei pomoże uspokoić i rozwiać Twoje wątpliwości.

Piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu i realizowaniu wyjazdów dla dzieci pozwala nam na stworzenie atrakcyjnego planu dla szerokiego przedziału wiekowego. Aktywności i zabawy w programie kolonii dla dzieci są sprawdzone i dobrze przemyślane. Uczestnikom naszych wyjazdów gwarantujemy nie tylko doskonałą przygodę i niezapomniane przeżycia, lecz także bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę. W naszych koloniach dla dzieci mogą brać udział już siedmiolatki! Plan zajęć i zabaw jest opracowany w taki sposób, by zarówno maluchy, jak i starsze dzieci świetnie się bawiły. Poziom trudności i zaangażowania w poszczególne zadania jest dopasowany do różnych grup wiekowych. Dzięki temu żadne dziecko nie jest pominięte i ma przestrzeń do tego, by się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w indywidualnym tempie.

Kolonie dla dzieci z perspektywy uczestników

W zależności od tego, gdzie odbywa się kolonia i jakie aktywności są przewidziane na czas wyjazdu, zmieniają się warunki noclegu. Wybierane przez nas pensjonaty i ośrodki wczasowe spełniają wysokie standardy i zapewniają komfort pobytu. Charakterystyka kolonii wymaga jednak pewnych rozwiązań, które odróżniają ją od innych form wypoczynku. Oferujemy noclegi zarówno w hotelach, pensjonatach i domkach, a także niezapomniane i ekscytujące noce pod namiotem. W zależności od wieku i poziomu samodzielności dziecka, odpowiedni będzie inny wariant. Ośrodki, w których odbywają się kolonie są bezpieczne i przystosowane do obecności dzieci.

Poza zabawami i zajęciami edukacyjnymi, kolonie dla dzieci z Obozową Przygodą to także detoks od smartfona! Naszą misją jest zapewnienie młodym osobom tak świetnie zorganizowanego czasu, by zapomniały o elektronice. Telefony są udostępniane na krótki czas do codziennego kontaktu z rodzicami.

Nasza oferta kolonii dla dzieci

Obozowa Przygoda to marka specjalizująca się w organizacji kolonii dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy odpowiednie dla dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 17 lat. W czasie kolonii dla dzieci, Twoje pociechy będą mogły rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności, szkolić swoje zdolności komunikacyjne i uczyć się współpracy z rówieśnikami.

Podczas kolonii dla dzieci zapewniamy moc atrakcji i zajęcia z różnych dziedzin. W programie kolonii artystycznych przewidziane są zajęcia taneczne, talent show dla osób świetnie czujących się na scenie, a także obozowy pokaz mody. W planie zajęć nie zabraknie także warsztatów aktorskich i ćwiczeń scenicznych oraz dubbingowych prowadzonych przez profesjonalistę z branży.

Kolonie letnie w górach to z kolei program dla aktywnych dzieci, które nie lubią siedzieć w miejscu. Bliski kontakt z naturą i tatrzańskim krajobrazem jest dużą atrakcją w każdym wieku, dlatego nikt nie będzie się nudził. Na koloniach dla dzieci prowadzimy gry i zabawy sportowe, piesze wycieczki, a nawet elementy obozów survivalowych. Takie wakacje to niezapomniana przygoda dla Twojego dziecka! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kolonii dla dzieci.

Dlaczego wartowysłać dziecko na kolonie?

Podczas wyjazdów bez rodziców dzieci uczą się samodzielności i niezależności. Kolonie dla dzieci to okazja do tego, by dać im nieco wolności i przestrzeni na odkrywanie siebie w gronie równolatków. Nawiązywanie relacji i przyjaźni z ludźmi jest cenną umiejętnością, którą warto rozwijać już od najmłodszych lat. W grupie dzieci na kolonii w naturalny sposób rodzą się sympatie i antypatie, co rozwija u maluchów umiejętności społeczne i kształtuje charakter. Gry zespołowe i integracyjne oraz organizowane w czasie kolonii zabawy pozwalają rozwijać zdolności komunikacyjne i dają najmłodszym przestrzeń do tego, by budować nie tylko relacje z innymi dziećmi, lecz także lepiej poznawać samych siebie.

Obozy snowboardowe

Każdej zimy Podhale otwiera przed nami świat sportów zimowych. Dla dzieci i młodzieży jest to okazja do odkrycia jednego z najbardziej ekscytujących sportów na śniegu – snowboardu. W Obozowej Przygodzie wiemy, że czym skorupka za młodu nasiąknie… Dlatego wśród naszych ofert wyjazdów na zimę 2024 znalazły się obozy snowboardowe dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat. To doskonała okazja do połączenia przygody, nauki i rozwijania nowych umiejętności na śnieżnych stokach. Jak organizujemy nasze obozy snowboardowe?

Obozy snowboardowe - dla kogo będą odpowiednie?

Nasze obozy snowboardowe są stworzone z myślą o rodzicach, którzy pragną, aby ich dzieci nie tylko doskonaliły swoje umiejętności na desce, ale także mogły przeżyć niezapomniane chwile z rówieśnikami podczas ferii zimowych. Jeśli zastanawiasz się, jak oderwać swoje dziecko od smartfona i zainspirować je do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, nasze obozy snowboardowe będą idealnym rozwiązaniem. Jesteśmy przekonani, że nauka snowboardu może być nie tylko ekscytującym doświadczeniem, ale także szansą na rozwijanie samodzielności. Dla naszej kadry bezpieczeństwo podopiecznych stoi zawsze na pierwszym miejscu. Dbamy więc o to, by podczas jazdy na stoku dzieciom towarzyszyli doświadczeni instruktorzy. Wszyscy uczestnicy obozów snowboardowych mogą także liczyć na pomoc w doborze sprzętu. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko mogło odkryć magię snowboardu w bezpiecznym i inspirującym otoczeniu, koniecznie czytaj dalej.

Dlaczego warto postawić na naukę jazdy na snowboardzie?

Z jazdy na snowboardzie płynie więcej korzyści niż może się wydawać. Wiele osób wybiera narty, a po snowboard sięgamy jednak rzadziej. To sport, który uchodzi za trudniejszy i niewykluczone, że dlatego niektórzy wolą wybrać dwa ślizgi zamiast jednego. Tymczasem z jazdy na desce wypływa wiele korzyści:

  1. poprawa równowagi i koordynacji,
  2. wzmocnienie mięśni,
  3. zwiększenie wytrzymałości,
  4. trening determinacji.

Podczas naszych obozów snowboardowych pokazujemy uczestnikom, że sport potrafi być rozrywką i można czerpać z niego prawdziwą przyjemność. Towarzystwo rówieśników na stoku często pomaga dzieciom przezwyciężyć lęk przed nową aktywnością. Aż szkoda nie dać im tej szansy!

Jak wygląda nauka jazdy na naszych obozach snowboardowych?

Nasze autorskie obozy snowboardowe są zaprojektowane tak, by zapewnić doskonałe możliwości do nauki lub doskonalenia umiejętności jazdy na snowboardzie. Nasza szkółka snowboardowa oferuje 5 dni szkolenia, które skupia się, w zależności od indywidualnych potrzeb uczestników, na nauce lub doskonaleniu jazdy. Każdego dnia obozu snowboardowego w planach mamy co najmniej 3 godziny jazdy na stoku.
Przez pierwsze 2-3 dni zapewniamy naukę na stoku bezpośrednio przy pensjonacie, co daje uczestnikom szansę na stopniowe zapoznanie się z technikami i zdobycie zaufania do deski. Następnie przenosimy się na stoki w SkiSuche oraz do Małego Cichego, gdzie nasi doświadczeni instruktorzy i dodatkowi opiekunowie zapewniają indywidualną uwagę i bezpieczeństwo podczas każdej jazdy.
Na miejscu znajduje się stok z dwoma wyciągami orczykowymi oraz snowtubingiem, a zaraz przy obiekcie wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Noclegi odbywają się w stylizowanych na styl góralski pokojach z łazienkami. Na uczestników czeka również regionalna bacówka oraz świetlica, w której można zagrać w piłkarzyki lub ping pong.
Doświadczeni już narciarze przyjeżdżają na obozy do pensjonatu Villa Kasprowy, znajdującego się w dzielnicy Olczy Frączkówka na granicy Zakopanego i Poronina. Tutaj również noclegi odbywają się w górskich pokojach z łazienkami. Do terenu pensjonatu należy infrastruktura sportowa z terenami do śnieżnych gier i zabaw. Wieczory można spędzać na zacieśnianiu nowych znajomości w świetlicy.
Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, jak ich dzieci poradzą sobie na obozie narciarskim w tak zróżnicowanym zespole. Uspokajamy – do pokojów uczestnicy są kwaterowani w grupach zbliżonych wiekowo (chłopcy i dziewczynki osobno). Dzięki temu łatwiej nawiązać im bliskie relacje.

Nocleg i wyżywienie podczas obozów snowboardowych

Organizowane przez nas obozy snowboardowe organizowane są w pensjonacie “U Gruloka” w samym sercu Podhala – Poroninie. Na miejscu znajduje się stok, na którym odbywają się lekcje jazdy na snowboardzie, a zaraz przy obiekcie wypożyczalnia sprzętu. Noclegi odbywają się w stylizowanych na styl góralski pokojach z łazienkami. Trzy posiłki dziennie serwuje domowa kuchnia bazująca na domowych produktach. Na uczestników czeka również regionalna bacówka oraz świetlica, w której można zagrać w piłkarzyki lub ping pong.

Co jeszcze robimy na obozach snowboardowych?

Nasze obozy snowboardowe to nie tylko jazda na stoku. W naszym programie znajduje się mnóstwo atrakcji, m.in. zwiedzanie Zakopanego, snowtubing, czyli zjeżdżanie na oponach po ośnieżonym torze, wieczór filmowy, przebierana dyskoteka, zabawy integracyjne i wiele innych. Wszystkim aktywnościom towarzyszą doświadczeni opiekunowie, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników oraz o dobrą zabawę. Każdego dnia przewidujemy również czas na zawieranie nowych znajomości i zacieśnianie więzi. Dbamy, by czas był wypełniony aktywnościami, a uczestnicy nie mieli kiedy zatęsknić za rodzicami. Wiemy jednak, że codzienny kontakt z mamą i tatą pomoże im przetrwać czas rozłąki. Dlatego właśnie każdego dnia obozu snowboardowego przewidujemy około pół godziny na telefon do domu. Dzięki temu dzieciom łatwiej jest poradzić sobie z tęsknotą, a rodzice są spokojni, że ich pociechy dobrze się bawią. Jest w tym jednak i drugie dno. Przez resztę dnia staramy się ograniczać użycie telefonów i zerkanie w ekran. Dzięki temu uczestnicy obozów snowboardowych przechodzą swego rodzaju cyfrowy detoks. Podczas naszych wyjazdów stawiamy na relacje i pokazujemy dzieciom, że to one są najważniejsze.

Rodziców, którzy chcieliby poznać szczegóły wyjazdów i zapisać swoje dzieci na obozy snowboardowe z Obozową Przygodą serdecznie zapraszamy do kontaktu. Niech ta zima zapisze się w ich wspomnieniach!