Obozy i kolonie przygodowo-rekreacyjne

Trafiłeś idealnie! Nasze obozy i kolonie przygodowo-rekreacyjne to:

Dostępne obozy

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Obozy rekreacyjne sposób na ciekawy wypoczynek

Obozy rekreacyjne cieszą się popularnością wśród dzieci i młodzieży od lat. Rodzice dzisiejszych nastolatków sami doskonale pamiętają noce pod namiotami, kąpiele w jeziorze, podchody w lesie i spływy kajakowe. Kontaktu z naturą i zabawy z rówieśnikami nie zastąpi nic innego. Niezapomniane przeżycia z młodzieńczych lat są czymś, co rodzice chcą zafundować własnym dzieciom. Jako organizatorzy obozów rekreacyjnych z 15-letnim doświadczeniem wiemy, że pewne rzeczy się nie zmieniają. Choć mijają lata, dzieci i nastolatków wciąż zainteresować można typowymi dla ich wieku rozrywkami. Podczas naszych wyjazdów nie może zabraknąć więc licznych aktywności na świeżym powietrzu. Z dużą uwagą wybieramy miejsca naszych obozów rekreacyjnych – chcemy, by okolica zachęcała do spędzania czasu poza domkami i namiotami. Otoczenie jezior i lasów samo nasuwa pomysły na plan dnia. W programie obozów rekreacyjnych znajdują się więc takie propozycje jak:

Obozy rekreacyjne,czyli cyfrowy detoks

Czas spędzany na świeżym powietrzu, nowe znajomości i plan dnia wypełniony od rana do wieczora. Obozy rekreacyjne to doskonała okazja do odcięcia od technologii. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejszą młodzież niełatwo jest zainteresować czymś, co będzie skuteczną konkurencją dla ekranu smartfona. Nie ukrywamy jednak, że robimy wszystko, by obozy rekreacyjne były dla uczestników tak atrakcyjne, że zwyczajnie nie będą myśleć o sięgnięciu po telefon. To nasza tajna misja, do której podchodzimy bardzo poważnie. Każdego dnia przeznaczamy od 30 do 45 minut na kontakt dzieci z rodzicami. To okazja do opowiedzenia o swoich przeżyciach i zmniejszenie tęsknoty za domem – ten aspekt jest istotny zwłaszcza dla najmłodszych uczestników wyjazdu. Poza tym podczas obozów rekreacyjnych stawiamy na spędzanie czasu w grupie, rozwój umiejętności komunikacyjnych i zawieranie nowych przyjaźni. Na smarfon ani nudę zwyczajnie nie ma czasu!

Obozy rekreacyjnezorganizowane również z myślą o rodzicach

Przygotowując obozy rekreacyjne do naszej oferty, przykładamy ogromną wagę do organizacji i informacji. Wiemy, jak bardzo rodzicom zależy na tym, by wiedzieć dokładnie, co będzie działo się z ich dzieckiem w czasie wyjazdu i czy da sobie na nim radę. Oprócz zapewnień, że wszelkie aktywności podczas obozu rekreacyjnego są dostosowywane do wieku i indywidualnych możliwości uczestników, chcemy służyć pomocą zatroskanym rodzicom. Gwarantujemy przeprowadzenie przez wszystkie etapy przygotowania do wyjazdu – z naszej strony liczyć można na:

Wiemy, że organizacja obozów rekreacyjnych to coś więcej zarezerwowanie domków i zamówienie posiłków dla uczestników. Dbamy więc również o rodziców.

Bezpieczeństwo podczasobozów rekreacyjnych na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo podczas organizowanych przez nas wyjazdów zawsze było i do dziś jest dla nas kwestią kluczową. Dlatego też wszyscy uczestnicy obozów rekreacyjnych objęci są ubezpieczeniem NNW – to po pierwsze. Po drugie, nad dziećmi czuwa wykwalifikowana kadra opiekunów, która towarzyszy im przez cały czas. Do każdego domku czy namiotu (w zależności od miejsca pobytu) przypisany jest wychowawca, do którego uczestnicy obozów rekreacyjnych mogą zwracać się z ewentualnymi problemami. Oprócz tego podczas dodatkowych zajęć, takich jak laserowy paintball, survival czy górskie wycieczki, opiekę nad grupą sprawuje instruktor/przewodnik. W czasie trwania obozów rekreacyjnych pozostajemy w stałym kontakcie z służbami, a w razie potrzeby jest z nami pielęgniarka.

 

Jeśli powoli przekonujesz się, że nasze obozy rekreacyjne to pomysł na wakacyjny wyjazd dla Twojego dziecka, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego turnusu. To będzie niezapomniane lato!

Obozy tematycznerozwój poprzez zabawę

Oprócz typowych kolonijnych rozrywek każdy z naszych obozów rekreacyjnych obfituje w zajęcia tematyczne. W zależności od wybranego przez rodziców typu wyjazdu, proponujemy inne aktywności. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

Zapoznaj się z naszą ofertą obozów i kolonii dla dzieci!