Obozy survivalowe i paintballowe

Wybierz aktywne wakacje dla swojego dziecka. Nasze obozy survivalowe i paintballowe to:

Dostępne obozy survivalowe

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Obozy paintballowenie tylko dla miłośników gry

Choć jak sama nazwa wskazuje, podczas obozów paintballowych dużo czasu spędzamy na rozgrywkach, doskonale odnajdą się na nich również zwolennicy innych aktywności. W programie przewidzieliśmy także:

Obozy paintballowe to także świetna okazja do zawarcia nowych znajomości i nawiązania relacji na lata. Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach, z uwzględnieniem umiejętności i możliwości uczestników. Dzięki temu na obozie paintballowym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Nie samym sportem jednak człowiek żyje, dlatego podczas obozów paintballowych organizujemy również wieczorne dyskoteki czy kino pod gwiazdami.

Obozy paintballowena czym polegają?

Obozy paintballowe w dużej mierze wypełnione są grą. Na początku chcemy jednak wyjaśnić, jak wygląda paintball podczas naszych wyjazdów. Od tradycyjnej wersji rywalizacji różni się sposobem jej przeprowadzania. Zadbaliśmy o to, by rozgrywki odbywały się bez siniaków od uderzeń piłek i brudzących kulek z farbą. Na obozach paintballowych gramy bowiem w paintball laserowy. Barwiące pociski zamieniamy na fale podczerwieni, emitowane ze specjalnych karabinów. Noszone przez uczestników czujniki wychwytują je. To aktywność całkowicie bezpieczna dla wzroku, przeznaczona dla różnych grup wiekowych. Poradzą z nią sobie wszyscy uczestnicy obozów paintballowych. Doskonale łączy ze sobą zabawę i sportową rywalizację. Nie jest to jednak jedyne zajęcie podczas wyjazdu. W programie znajduje się bowiem również nauka prawdziwego survivalu, terenoznawstwo, gry taktyczne czy elementy ratownictwa. Obozy paintballowe trwają 8 dni i dedykowane są uczestnikom w wieku od 8 do 16 lat.

Jak zorganizowane są naszeobozy paintballowe?

Dla rodziców, którzy decydują się zapisać swoje dziecko na obóz paintballowy, niewątpliwie ważnym elementem jest organizacja wyjazdu. Nasze obozy paintballowe odbywają się w dwóch malowniczych miejscach w Polsce – w Podgajach i Kuźnicy. W każdym z ośrodków nocleg odbywa się w kilkuosobowych, solidnych namiotach, rozbitych na podświetlonych podobozach. Namioty wyposażone są w łóżka polowe, półki oraz drewniane podłogi. Do każdego z nich uczestnicy obozu paintballowego przydzielani są z uwzględnieniem wieku i płci (osobno chłopcy i dziewczynki). Na terenie ośrodków znajdują się murowane toalety i sanitariaty z dostępem do ciepłej wody. Każdego dnia obozu paintballowego kuchnia serwuje 4 posiłki. W razie potrzeby pozostajemy w stałym kontakcie z służbami, a w obu lokalizacjach znajdują się murowane punkty ewakuacyjne. Uczestnicy na miejsce dojeżdżają we własnym zakresie.

Dlaczego warto zapisać dzieckona obóz paintballowy z Obozową Przygodą?

Rodzice często zastanawiają się, jaki obóz wybrać na wakacyjny wyjazd dla swojego dziecka. 15-letnie doświadczenie w turystyce pozwala nam przygotowywać nasze obozy – w tym obóz paintballowy – z pasją i zaangażowaniem. Od 2007 roku nasze biuro podróży zajmuje się organizacją kolonii i wyjazdów grupowych, a także szkoleń i konferencji. Jesteśmy wpisani do rejestru organizatorów turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Wiemy, czym zachęcić młodzież do wspólnych aktywności i jak sprawić, by grupa nawiązała dobry kontakt. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę opiekunów, która prowadzi zajęcia, a także sprawuje całodobowy nadzór nad uczestnikami obozów paintballowych. Gwarantujemy stały kontakt telefoniczny lub mailowy, a także przesyłamy fotorelacje, dzięki którym rodzice mogą przekonać się, że ich pociechy doskonale się bawią. Podczas naszych wyjazdów ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Z tego powodu wszystkie osoby biorące udział w obozie paintballowym objęte są ubezpieczeniem NNW. Aktywności związane z survivalem i paintballem przeprowadzane są pod okiem doświadczonych instruktorów. W czasie trwania obozu paintballowego na miejscu obecna jest również pielęgniarka.

Rodzicu, dowiedz się więcejo naszych obozach paintballowych

Podczas obozów pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami. Do dyspozycji są opiekunowie oraz kierownik obozu, który w każdej chwili Staramy się wykazywać elastycznością wobec rodziców – jeśli potrzebujesz indywidualnego harmonogramu wpłat, jesteśmy w stanie dostosować go do Twoich potrzeb. Wszelkich formalności możemy dopełnić telefonicznie, mailowo lub poprzez Messengera. Przypomnimy też o ważnych datach związanych z obozem paintballowym. Kilka tygodni przed planowanym wyjazdem do rodziców wysyłamy również listę rzeczy, które warto zabrać na obóz.

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka na wyjazd z naszej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania i pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru. Niech te wakacje będą niezapomniane dzięki Obozowej Przygodzie!