Kolonie i obozy w Polsce

Świetnie trafiłeś! Nasze kolonie w Polsce to:

Dostępne kolonie w Polsce

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Kolonie w Polsce oferta Obozowej Przygody

Nasza firma już od 15 lat zajmuje się organizowaniem i realizacją wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Kolonie w Polsce z Obozową Przygodą są planowane w taki sposób, by były atrakcyjne dla uczestników w wieku od 7 do 16 lat. W programie uwzględniamy różnice wieku między poszczególnymi grupami obozowymi, dzięki czemu wszystkie zajęcia i aktywności są dopasowane do potrzeb obozowiczów. W ofercie naszych kolonii w Polsce znajdują się zarówno wyjazdy nad jezioro, jak i obozy górskie, które zapewniają bliski kontakt z przyrodą i niezapomnianą przygodę. W naszej ofercie można znaleźć:

Kto będzie opiekował się moim dzieckiempodczas kolonii w Polsce?

Powierzenie swojego dziecka pod opiekę obcym osobom jest niezwykle trudną decyzją. Całkowicie rozumiemy obawy związane z wysłaniem pociechy na samodzielną kolonię w Polsce. Obozowa Przygoda to firma z ogromną pasją i wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z kadrą wykwalifikowanych opiekunów i pedagogów, którzy doskonale wiedzą, jak zapewnić dzieciom nie tylko świetną zabawę, lecz także bezpieczeństwo. Nasze piętnastoletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi i pracy z nimi to gwarancja dobrze zaplanowanych kolonii w Polsce oraz przemyślanych i sprawdzonych zajęć, które bawiąc, uczą i rozwijają młode umysły.

Szczegółowy program naszych kolonii jest dostępny na stronie internetowej, dzięki czemu możesz dowiedzieć się dokładnie, jakie zajęcia i aktywności są przewidziane na danej kolonii w Polsce. To pozwala rozwiać wątpliwości i wyciszyć niepokój rodziców. Dodatkowo zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. W rozmowie staramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące rodziców pytania i wyjaśnić programy naszych kolonii w Polsce.

Nauka przez zabawę

Wakacje to czas odpoczynku od nauki i szkoły. W tym okresie dzieci chcą przede wszystkim wypoczywać i dobrze się bawić. Program kolonii w Polsce z Obozową Przygodą zakłada wiele rozwijających i edukacyjnych zajęć, jednak nie mają one nic wspólnego ze szkołą i nudnymi lekcjami. Kadra opiekunów Obozowej Przygody dokłada wszelkich starań, by nasze kolonie w Polsce miały atrakcyjną formę, a nauka odbywała się przy okazji relaksu i zabawy. W planie obozów letnich są także warsztaty artystyczne, plastyczne, sportowe czy językowe, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Takie zajęcia to dla dziecka często pierwsza okazja do tego, by sprawdzić, co naprawdę sprawia mu radość i jakie są jego mocne strony.

W bogatej ofercie kolonii w Polsce realizowanych przez Obozową Przygodę znajdziesz różnorodny wybór wyjazdów i zajęć dla dzieci i młodzieży. Jeśli nadal masz wątpliwości, czy kolonia w Polsce to coś dla Twojej pociechy, zajrzyj na stronę internetową Obozowej Przygody, opinie naszych klientów mówią same za siebie! Zapraszamy do kontaktu.

Wakacje od smartfona

Wszystkie nasze oferty łączy jedna misja – zapewnienie dzieciom detoksu cyfrowego. Podczas kolonii w Polsce telefony komórkowe są udostępniane uczestnikom tylko do kontaktu z rodzicami. Naszym celem jest stworzenie obozowiczom na czas kolonii w Polsce atrakcyjnego i interesującego środowiska bez urządzeń elektronicznych. Organizowane przez Obozową Przygodę kolonie w Polsce są tak intensywne i zajmujące, że uczestnicy nie mają czasu na patrzenie w ekran smartfona. Pokazujemy dzieciom, że “real” jest o wiele ciekawszy i ważniejszy od świata wirtualnego. Stawiamy duży nacisk na kontakt z rówieśnikami, budowanie relacji w prawdziwym świecie i pokazywanie dzieciom, że warto odłożyć smartfon na bok. W dzisiejszej rzeczywistości nie da się funkcjonować bez sprzętów elektronicznych, jednak nie musimy być od nich uzależnieni. To właśnie lekcja dla uczestników naszych kolonii w Polsce.

Czego uczą kolonie?

Dlaczego warto zdecydować się na posłanie dziecka na kolonię w Polsce? W czasie samodzielnego wyjazdu dziecko uczy się nowych umiejętności praktycznych i społecznych. Czas spędzony poza opieką rodziców jest szkołą samodzielności, podejmowania decyzji, budowania relacji z rówieśnikami, a nawet ekonomii. Dziecko podczas kolonii w Polsce musi samo zarządzać swoimi finansami i podejmować racjonalne decyzje, na przykład dotyczące dopasowania ubioru do pogody. Wbrew pozorom to niezwykle ważne umiejętności, które warto rozwijać już od najmłodszych lat.

Kolonie dla dzieci w Polsce to także lekcja komunikacji, funkcjonowania w grupie rówieśniczej i przestrzegania norm społecznych. Uczestnik kolonii musi odnaleźć się wśród innych dzieci, nawiązać z nimi relacje, a także nauczyć się rozwiązywać konflikty i tolerować rówieśników, których nie darzy sympatią. To bardzo ważna nauka na przyszłość, dzięki której dużo łatwiej jest funkcjonować w życiu szkolnym, a także w miejscu pracy w życiu dorosłym.