Obozy artystyczne

Nasze obozy artystyczne w klimacie pracowni artystycznej to:

Dostępne obozy artystyczne

Cena od:

Cena od:

Cena od:

Trudny wybór? Pomożemy!

Czekamy na Twój kontakt 🙂

Obozy artystycznedla młodych miłośników sztuki

Talent artystyczny przejawia wiele dzieci w wieku szkolnym. Trudnym zadaniem jest jednak odpowiednio pokierować młodym aktorem czy malarzem, by nie zniechęcić go do rozwijania pasji, a przekuć ją w sukces. Nim jednak przyjdzie czas na blask fleszy, należy szukać swoich mocnych stron i szlifować umiejętności. Podczas obozów artystycznych właśnie na tym się skupiamy. Nie traktujemy wyjazdu jako warsztatów z konkretnej dziedziny, ale okazję do znalezienia swojej drogi. Organizowane przez nas obozy artystyczne to szansa na spróbowanie różnego rodzaju zajęć związanych z szeroko pojętą sztuką, tak, by uczestnicy mogli sami zadecydować, w której jej gałęzi czują się najlepiej. Każdy dzień obozu artystycznego to inne aktywności, jak na przykład:

Wiemy, że rodzice chcą, by ich dziecko wyniosło z obozu artystycznego nie tylko nowe umiejętności, ale i wspomnienia na całe życie. Robimy więc wszystko, by oprócz warsztatów wypełnić czas dobrze znanymi rozrywkami kolonijnymi.

Obozy artystyczne, czyli nauka i zabawa w jednym

Nie samą sztuką żyje obozowicz. Podczas naszych obozów artystycznych dużo czasu poświęcamy zajęciom związanym z umiejętnościami społecznymi, nawiązywaniem relacji i komunikacją w zespole. Wiemy też, jak ważne na obozie artystycznym jest zachowanie zdrowych proporcji między nauką a zabawą. Po intensywnym czasie ćwiczeń aktorskich czy pleneru malarskiego oddajemy się rozrywkom, takim jak dyskoteka czy kino pod gwiazdami. Chcąc bliżej poznać uroki okolicy, podczas obozów artystycznych proponujemy rajd rowerowy po pobliskich leśnych duktach. Uczestnicy mogą też ozdobić podobóz w formie pionierki obozowej. Całe dnie wypełnione są zajęciami. Z tego powodu dzieci zapominają o smartfonie. To okazja do prawdziwego cyfrowego detoksu. Codziennie przeznaczamy jednak od 30 do 45 minut na kontakt uczestników obozu artystycznego z rodzicami.

Gdzie odbywają się obozy artystyczne z naszej oferty?

Obozy artystyczne to okazja nie tylko do rozwijania swoich pasji, ale i spędzenia czasu na świeżym powietrzu, dlatego do wyboru odpowiedniego miejsca przykładamy dużą wagę. Chcemy, by infrastruktura sprzyjała nie tylko nauce śpiewu i tańca, ale i integracji. Obozy artystyczne organizowane przez Obozową Przygodę odbywają się w dwóch lokalizacjach – Smerzynie oraz Kuźnicy. W Smerzynie nocleg przewidziano w dużych domkach z pokojami (w każdym po 4-5 osób), a w Kuźnicy w mniejszych, drewnianych domkach (w każdym po 6-10 osób). Uczestnicy obozów artystycznych są dobierani do domków wiekowo, z podziałem na płeć – osobno chłopcy i dziewczynki. Do każdego domku przypisany jest opiekun. Dzięki temu dzieci wiedzą, do kogo kierować się z wszystkimi wątpliwościami i problemami. Ośrodki, w których odbywają się obozy artystyczne są zlokalizowane z dala od miasta, w otoczeniu zieleni. Każdy z nich posiada boisko do siatkówki, teren do zabaw i gier, tor przeszkód i miejsce na ognisko. Co ważne, każdego dnia pobytu kuchnia serwuje 4 domowe posiłki, które zjeść można w murowanym budynku stołówki.

Stawiamyna profesjonalizm

Czym skorupka za młodu nasiąknie… Choć do znudzenia powtarzamy, że najskuteczniejsza nauka to ta poprzez zabawę, chcemy, by uczestnicy naszych obozów artystycznych wynieśli z zajęć jak najwięcej. Dlatego oddajemy ich w ręce profesjonalistów. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Podczas ćwiczeń aktorskich dzieci mają możliwość poznania tajników warsztatu od znanego aktora, który udzieli praktycznych wskazówek dotyczących gry. Obozy artystyczne to także profesjonalizm z naszej strony. Jako organizatorzy z 15-letnim doświadczeniem wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo. W czasie obozu artystycznego nad zdrowiem dzieci czuwa pielęgniarka, a dodatkowo każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW. Doskonale rozumiemy, że wyjazd na kolonie to przeżycie nie tylko dla najmłodszych, ale i ich rodziców. Gwarantujemy sprawny kontakt przez telefon i pocztę elektroniczną. Przesyłamy też fotorelację z obozu artystycznego, aby pokazać mamie i tacie, że ich pociechy bawią się świetnie. I to bez smartfona!

Jeśli chcesz pozwolić swojemu dziecku rozwinąć skrzydła i znaleźć pasję związaną ze sztuką, obóz artystyczny będzie ku temu doskonałą okazją. W przypadku wątpliwości służymy radą. Zapraszamy do kontaktu.